iDeal kampaania

Uue nädala algus toob kuni 27 soojakraadi

Tamula rand.

FOTO: Tomi Saluveer / Lõuna-Eesti Postimees

Esmaspäeval koondub suvine kõrgrõhkkond Soome kohale ja kergitab termomeetrinäidu kohati kuni 27 soojakraadini.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu esmaspäeva selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub idakaaretuul 1-6 m/s. Sooja on 7-13 kraadi. Esmaspäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub idakaaretuul 1-6 m/s. Sooja on 22-27, rannikul kohati 15 kraadi.

Teisipäeval nihkub kõrgrõhkkond pisut põhja poole ja lõunapoolse madalrõhkkonna äärealadelt kandub Eestisse niiskust. Öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6 m/s. Sooja on 8-14 kraadi. Teisipäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja õhtul sajab kohati hoovihma. Puhub idakaaretuul 2-7 m/s. Sooja on 21-26, rannikul paiguti 15 kraadi.

Kolmapäeval liigub madalrõhkkond üle Läänemere lõunavete ja selle kirdeserv katab Eestit. Öösel on vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6 m/s. Sooja on 7-12 kraadi. Päevaks on oodata vahelduvat pilvisust. Kohati sajab hoovihma ja võib esineda äikest. Puhub idakaaretuul 2-7 m/s. Sooja on 19-24, rannikul kohati 14 kraadi.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles