Eesti meistriteks tulid Rihma ja Sild

Tiitlikaitsja Timo Sild juhtis suuremas osas rajast ja võitis lõpuks 47sekundilise eduga.
Tiitlikaitsja Timo Sild juhtis suuremas osas rajast ja võitis lõpuks 47sekundilise eduga. Foto: Arved Breidaks / Lõuna-Eesti Postimees

Eesti meistrid orienteerumisjooksu lühirajal selgusid Põlvamaal, Küka-Voorepalu mägisel maastikul. Tiitli võitsid Annika Rihma ja Timo Sild.

Võistles ligi 400 metsajooksusõpra, nende seas pea kogu Eesti paremik. Nii meeste kui naiste põhiklassis käis medaliheitlus nelja võistleja vahel.

Naiste seas tegid suuremas osas rajast ilma kolm orienteerumisklubi Võru esindajat. Mullused teatemeistrid Eleri Hirv, Marianne Haug ja Laura Joonas liikusid pool rada väga tasavägiselt esikolmikus, kuid siis jõudis neile järele raja alguses vigadega ligi poolteist minutit kaotanud Põlva Kopra esindaja Annika Rihma.