Urvaste ja Valga Jaanikese kooli direktoriks saab Jaanika Käst

Lõuna-Eesti Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Jaanika Käst
Jaanika Käst Foto: Arvo Meeks

Urvaste kooli ja Valga Jaanikese kooli ühiseks direktoriks valis komisjon kuue kandidaadi hulgast Jaanika Kästi, kes praegu juhib Valgamaa Rajaleidja keskust.

Jaanika Käst on töötanud Valgamaa kutseõppekeskuses õpetajana, Valga maavalitsuses erinevatel ametikohtadel ning Kaagjärve lasteaed-algkoolis juhatajana. Tal on magistrikraad haridusteadustes koolijuhtimise erialal ja kahe õppekohaga õppeasutuse juhtimise kogemus.

Haridus- ja Teadusministeeriumi koolivõrgu osakonna juhataja ja konkursi komisjoni esimees Raivo Trummal märkis, et Jaanika Kästi tugevuseks on piirkonna eripära ja haridusvaldkonna hea tundmine. „Valga Jaanikese kooli hoolekogu liikmeks olemine on andnud teadmise selle kooli elust lähemalt,“ ütles Trummal. „Kandideerimisel tõid Jaanika Kästile edu laste huvide esikohale seadmine ja koolitöötajate väärtustamine kooli edukuse kandjana. Tema põhjalikkus, täpsus ja sihikindlus toovad edu koolide eesmärkide täitmisel.“

Jaanika Käst asub uues ametis tööle juuni lõpus.

Konkurss koolijuhi kohale kuulutati välja põhjusel, et Urvaste kooli pikaaegne juht Kalmer Sarv asus tööle Valga asevallavanemana ja Valga Jaanikese kooli juht Anne Arrak siirdub pensionile.

Tagasi üles