Sisukord
Paberleht
Postimees

«Maksud Lätti» korraldajad valmistuvad Eesti taassünnipäeval uueks protestiaktsiooniks

2 min lugemist
«Maksud Lätti» kampaania saab järje. Kui 24. veebruaril oli protestijate fookus alkoholi kõrgetel aktsiisimääradel, siis augustis plaanitakse pigem pereüritust. Inimesi liidavad ka seekord valitsusevastane protestivaim ja pikad autokolonnid. FOTO: Tomi Saluveer / Lõuna-Eesti Postimees

Lõuna-Eestis tuhandeid autosid koondanud protestikolonni korraldajad valmistuvad uueks aktsiooniks. Eesti taasiseseisvumispäeval, 20. augustil on plaanis jälle ühissõiduks kokku tulla, et protestida valitsuse halbade otsuste vastu.

Tellijale Tellijale

«Korraldame protesti keset Eestit ning plaanime seda teha suurelt ja võimsalt,» rääkis Eesti 100. sünnipäeval alkoholi liigsuure aktsiisi vastast protestiaktsiooni juhtinud Taavi Leppik. «Ka maksude teema jääb, samas väljendame rahulolematust valitsuse tegevusega kõige laiemas mõttes. Alkoholiaktsiisi teema ei ole seekord peamine, plaanime seda pigem pereüritusena.»

Läti-suunaline sündmus leiab aset ka jaanilaupäeval. Saades innustust veebruarikuisest üritusest «Maksud sõidavad Lätti», korraldab Läti firma SIA Producents koostöös Valka kihelkonnaduuma ja Valga vallavalitsusega Valka laululaval eestlastele suunatud suure jaanipeo.

25.05.2020 28.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto