iDeal kampaania

Kodutütarde matk "Ernake" tõi starti 17 võistkonda

Foto on illustreeriv

FOTO: Kaitseliit

1. juunist kuni 2. juunini toimub Võrumaal kodutütarde võistlusmatk "Ernake 2018". Võistlusmatkast võtavad osa kodutütarde neljaliikmelised võistkonnad igast ringkonnast ning külalisvõistkonnad Lätist ja Leedust. Kokku on stardis 17 võistkonda.

Võistlusraja pikkus on linnulennult 40 km. Võistkondadel tuleb liikuda luurepatrullina tingliku vaenlase tagalas ning täita antud ülesandeid. Võistlusmatka jooksul tegutseb rajal ka vastutegevus.

Võistkonnad peavad kogu matka jooksul hakkama saama stardist kaasa võetud vahenditega ja ilma igasuguse kõrvalise abita. Võistlusmatkal toimub liikumine kontrollpunktist kontrollpunkti vastavalt etteantud  ajagraafikule.

Kontrollpunktides tuleb täita ettenähtud ülesandeid. Võimalikud võistlusalad, milles iga võistkond oma teadmisi ja oskusi üles näitavad on meditsiiniülesanne, sideülesanne, laskmine erinevatest relvadest, topograafia, kauguste määramine, päästeülesanne,  sõdurioskused/matkatarkused, orienteerumine, meeskonnatöö ülesanded, luureülesanne,  tähelepanuülesanne, looduse tundmine ja füüsilist vastupidavust nõudvad ülesanded.

Võistlus avatakse 1. juunil kell 18.00 Krabi külas Võrumaal. Samas toimub ka 2. juunil orienteeruvalt kell 21 lõpetamine.

Võistluse läbiviijad on kodutütarde Võrumaa ringkond, noorkotkaste Võrumaa malev, Kaitseliidu Võrumaa malev ja Naiskodukaitse Võrumaa ringkond.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles