R, 9.12.2022

Galerii: Valga kultuurimaja ees oli kuulda naerukilkeid ja jutusuminat

Mareli Nielson
, suvereporter
Galerii: Valga kultuurimaja ees oli kuulda naerukilkeid ja jutusuminat
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Valga kultuuri- ja huvialakeskuse ees toimus reedel perepäev Päikeseratas, kus pakuti noortele ja lastele palju tegevusi. Kõige pikem järjekord tekkis lastebatuudi juurde, kus lapsi ei jäänud aja möödudes vähemaks, pigem vastupidi.

Jagati tasuta koha peal küpsetatud pannkooke moosiga ning lasterong sõitis mitmendat tiiru. Kaitseliidu veoauto Unimog juures kogunesid noored, et lasta vibuga, visata nooli ja mängugranaati. Samuti avanes huvilistele võimalus proovida selga rasket kuulivesti. Jagati õhupalle ning mõne aja möödudes oli vähemalt iga nurga peal näha värvilisi õhupalle.

Politsei- ja piirivalveameti esindajate juures pandi puslet kokku ning veidikene eemal asetsesid liiklustorbikud liiklusmärkidega.

Jäätisepulkadest sai meisterdada juhendajate käe all erinevaid kujundeid, suuremad lapsed ehitasid isegi ruumilisi kujundeid.

Kui avati näomaalingute laud, võtsid noored ennast järjekorda ja hakkasid maalingu tegijale näitama erinevaid pilte internetist, et kas tema suudab ka midagi sellist teha.

Märksõnad
Tagasi üles