Kaitseliitlaste jõuproovil võidutses Valgamaa malev

Valgamaa maleva kõige edukamaks sportlaseks tõusis seekord nooremate noorkotkaste arvestuses võistelnud Dan Šemeljov (esiplaanil), kelle arvele jäid esikohad 100 meetri jooksus, kaugushüppes ja palliviskes. Foto: Raili Nõgu

Türi linna staadionil peetud Kaitseliidu meistrivõistlustel kergejõustikus võttis võistkondlikus arvestuses võidu Valgamaa malev. Lisaks toodi koju kuraditosina jagu individuaalseid meistritiitleid ning pendelteatejooksu esimene koht.

Aasta tagasi samuti Türil peetud võistlustel pidi Valgamaa malev leppima teise kohaga, jäädes alla vaid korraldajatele – Järva malevale. Tänavu võeti aga 643 punktiga magus võit. Vaid nelja punkti kaugusele jäi mullune võitja Järva malev ning auväärse kolmanda koha saavutas Rapla malev.

Heitlus võistkondliku kolmanda koha eest oli tihe. Neljanda koha saanud Saaremaa ja viiendaks tulnud Võrumaa jäid kõigest kahe punkti kaugusele, kogudes 569 punkti.