Valga parasportlased tegid Eesti meistrivõistlustel uhked tulemused

Tiit Loim
Edukalt ka motospordiga tegelev Karl Kristjan Kajak
Edukalt ka motospordiga tegelev Karl Kristjan Kajak Foto: Arhiiv / Valgamaalane

Valga spordiklubi Maret-Sport võistleja Karl-Kristjan Kajak naasis Rakverest Eesti kurtide meistrivõistlustelt kergejõustikus nelja kullaga. Tanel Visnapi saagiks jäid kaks kulda ja hõbe.

Juunioride arvestuses võitis Kajak 10. juunil peetud võistlustel esikoha 100 meetri sprindis tulemusega 11,52, 400 meetri jooksus ajaga 54,92, kaugushüppes tulemusega 6,21 meetrit (taganttuul +2,5 m/s) ja kõrgushüppes tulemusega 1,60 meetrit.

Meeste arvestuses oli samuti Maret-Spordi all võistlev Visnap parim kaugushüppes 5,86ga, kõrgushüppes 1,70ga ning jäi 100 meetri jooksus teiseks ajaga 12,01.