Koolilõpetajad 2018

Lilled

FOTO: URMAS LUIK / PARNU POSTIMEES /

Tänavu Põlva-, Valga- ja Võrumaal põhi- ja keskkooli lõpetajad.

VALGA VALD

Valga gümnaasium

12.h klass

Karin Kosemets

Merit Mõttus

Anna-Kaisa Nõmme

Kristin Saaron

Klassijuhataja Jaan Uudelt

12.m klass

Kertu Ilves

Janar Keit Jaakson

Kristo Jesse

Kenari Koonik

Robin Kõvask

Kaimar Leetma

Roland Lehes

Andreas Malleus

Enar Maran

Jaagup Mäestu

Randel Pirjo

Magnus Põder

Eduard Rudi – hõbemedal

Karmeliina Šprenk

Mait Marcus Tsvetkov

Klassijuhataja Jaan Uudelt

12.rk klass

Cris-Sondra Hallik

Maria Jänes

Sten Kaart

Karl-Steven Vijar

Klassijuhataja Jaan Uudelt

12.r klass

Greete Areng

Rikardo Birjukov

Anastassia Dobrovolskaja

Natalija Golubenko – kuldmedal

Anna-Liisa Hannus

Keit Mariet Jürgens

Geete Jürioja – hõbemedal

Katarina Kasemets

Aljona Kritševskaja – hõbemedal

Vadim Libin

Angelina Lon – kuldmedal

Vadim Lopatski

Diana Maksimtšuk

Anžela Manukjan

Vladislava Mašnitš – kuldmedal

Daniel Minenkovs

Grete Podnieks

Brigitta Rimm – hõbemedal

Madli Rogenbaum

Brigitta Chrislea Saavel – hõbemedal

Veronika Saimra

Cristella Sumero

Klassijuhataja Hille-Made Varul

Valga Priimetsa kool

9.a klass

Galina Brovarets

Erik Derjagin

Alina Dmitrijeva

Vitali Dubenski

Polina Hatsajuk

Jevgeni Ivanov

Martin Jüriado

Ella Kubit

Samuils Kulešovs

Valerija Ozolina

Maksim Sarõtšev

Marek Sigursk

Maksim Slavikovski

Angelina Šabanova

Jekaterina Šlikarjova

Denis Tokar

Mark Tšertin

Ivan Vdovitšenko

Klassijuhataja Anna Gutovskaja

9.b klass

Allan Aleksejev

Mark Anissimov

Veronika Derda

Vladislav Jefimov

Rimma Kalinina

Raksana Kalmõkova

Ksenija Krivonkina

Alina Oleškevitš

Monika Otto

Ailants Pelšs

Bruce Pisaruks

Angelika Rämmar

Veronika Šumilina

Džessika Švedova

Daniel Zaharcov

Viktor Tsõs

Jevgenija Uspehhova

Klassijuhataja Reet Karbik

Valga põhikooli

lõpetas 93 õpilast.

9.a klassis 19 lõpetajat,

klassijuhataja Ester Kukk;

9.b klassis 17 lõpetajat,

klassijuhataja Maimu Vismann;

9.c klassis 14 lõpetajat,

klassijuhataja Toomas Duvin;

9.d klassis 15 lõpetajat,

klassijuhatajad Margit Tiislär ja Marelle Kansonen;

9.e klassis 20 lõpetajat,

klassijuhataja Külli Kukk;

9.f klassis 8 lõpetajat,

klassijuhataja Ave Säks.

Valga Jaanikese kooli

lõpetas 5 õpilast.

Valga kaugõppe­gümnaasium

9. klass

Marek Bajarskas

Klassijuhataja Kerly Uppin

12. klass

Diana Audru

Jegor Kalinin

Kerle Lillis

Maria-Kristiina Luik

Marko Luik

Argo Lõhmus

Kairi Peetersoo

Markel Raudsepp

Anastasia Reiljan

Alan Telinen

Jörgen Viilup

Terje Villemson

Klassijuhataja Marika Svaigsne

Tsirguliina keskkool

9. klass

Rahel Bettler

Mariis Fuchs

Kevin Kalames

Steven Kalames

Eros Karm

Karl Korp

Karl-Martin Kutsar

Grete Matrov

Richard Reinart

Daniel Romani

Krista Zõhtsõk

Sandra Unt

Klassijuhataja Ülle Vihm

12. klass

Vaike-Liine Rehkalt

Klassijuhataja Õie Nõmmik

Lüllemäe põhikool

Liisa Sachris

Ere Lee Kama

Laura Maribel Kõivik

Kaspar Kann

Hades Prans

Laura Vanags

Merle Saag

Elisabet Bergmann

Klassijuhataja Ave Siilak

Hargla kool

Sandra Ernits

Džesika Hrustalova

Enar Leini

Airi Pettai

Ivor Ploom

Laura Sarapuu

Helena Tammi

Jan Tomson

Klassijuhataja Ulvi Reinumägi

TÕRVA VALD

Tõrva gümnaasium

12. klass

Sandra Buda – hõbemedal

Anni Heinaru

Helen Hiiob

Andres Holts – kuldmedal

Juss Juht

Siret Loko

Michell Luik

Helena Maisla

Teele Mekk

Kristiina Moora – kuldmedal

Rainer Mõts

Taido Purason – kuldmedal

Marijela Põhjala

Kristopher Raik

Kert Riitsalu

Asser-Enri Soro

Janelle Taaleš

Laura Tasa

Alo Vahtre

Beatrice Veske

Krislin Viiding

Karl Martin Volver – hõbemedal

Klassijuhataja Eve Tilk

9.a klass

Grete-Lisette Gulbis

Reijo Ilisson

Raiko Jaansalu

Ahti Kenk

Kairi Laar

Katre Marit Liiv

Ly Nurm

Martiina Palumaa – kiituskiri

Lilian Papagoi – kiituskiri

Virmo Papagoi

Evert Pinka

Agnes Põldma

Ella Maria Raud

Gaida Kertu Roos – kiituskiri

Sandra Siinmaa

Raahel Tõnisson – kiituskiri

Klassijuhataja Evelyn Kadak

9.b klass

Egnar Hernits

Birgit Jaani – kiituskiri

Jürgen Jakobson

Fiona Kaldmaa

Silver Roland Kasepõld

Kirke Klaarika Kristina Kuimet

Mialiis Laanisto – kiituskiri

Melissa Maisla – kiituskiri

Jane Moosus

Joonas Mölder

Mairo Paluoja

Gertu Riik

Kristina Sidorova

Sandra Sirelpuu

Sigrid Uibopuu

Rando Ingo Vatsk

Klassijuhataja Lea Laaneväli

Riidaja põhikool

Kalju Hiiop

Kärol Kangur

Merily Mirka

Vaido Solätte

Valdo Solätte

Kristjan Tõnisson

Klassijuhataja Heli Veerme

Ala põhikool

Kadri Aria

Tanel Kiisler

Kaido Kähr

Kalmer Kähr

Kermo Saar

Mariina Tamela

Klassijuhataja Evelyn Tamm

OTEPÄÄ VALD

Otepää gümnaasium

9.a klass

Markkus Alter

Taavi Koppel

Markus Gregori Kullamaa

Veronika Maide – kiitusega

Karl Eric Mõttus

Markus Mõttus

Teele Mägi

Erik Sume

Telina Tamm

Augustiine Tamme

Elo Liis Tammoja

Susann Vahrušev – kiitusega

Kaur Veere

(Üks õpilane ei lubanud oma nime avaldada.)

Klassijuhataja Heivi Truu

9.b klass

Eigo Eisen

Karl Gustav Krüünvald

Dyavolessa-Maria Kuittinen

Kerttu-Liis Levin

Lauren Mae

Mattias-Marek Maranik

Jakob Pohla

Romek-Andreas Reigo

Kadi Ruukel

Heidi Soonberg

Meeli Brigit Tadolder

Liisabet Urm

Klassijuhataja Terje Aasaroht

12. klass

Maarja Aigro

Agnes Annemäe

Liis Antsi

Renate Ermel

Jaagup Hinn

Helen Hirvesoo

Karmel Kala

Geiti Karo

Manana Kokhtashvili

Heidy-Liisbet Kukk

Marie Leopard

Henri Lindret

Kristo Mölder

Kevin Padar

Essi Anni Alisa Pusa

Kristo Saar

Sigrit Soe

Karl August Soonberg

Timea-Helen Teder

Linda-Maria Urke – hõbemedal

Cathy Väärmaa

(Üks õpilane ei lubanud oma nime avaldada.)

Klassijuhataja Jaana Mihailišina

Puka keskkool

Gerly Toomsalu

Gerli Rosenberg

Karel Kuus

Klassijuhataja Liidia Saarmann

Audentese spordigümnaasiumi Otepää filiaal

Robert Heldna

Argen Int

Kaarel Karri

Egert Lepiksaar

Karl Brent Premet

Alvar Ratt

Teesi Tuul

Mihkel Unt

Klassijuhataja Rita Arik

Pühajärve põhikool

Joonas Aart

Marten Belov

Annabel Eensoo

Oliver Kiho

Simon Nõgel

Harald Raave

Aksel Joonas Reedi – kiitusega

Madis Roose

Ats Rästa

Isabel Võrk

Klassijuhataja Pille Kangur

PÕLVA VALD

Põlva gümnaasium

12.a

Annabel Hakmaa

Siim Helmoja

Morris Jallai

René-Kristjan Jüriöö

Kristo Kannik

Kristo Kooskora

Patrick Laansalu

Maris Neeno

Reena Oberg

Kristi Ojatamm

Kristin Protsin

Birgit Russka

Sander Sellis

Joonas-Priit Sibul

Martin Šults

Sander Tomson

Rasmus Udumets

Mattias Valli

Krister Vasser

Markel Veiko

Kristi Virks

12.b

Egert Aalde

Hanna-Maria Hurt

Annabel Jaamaste

Asso Kahre

Triin Kikas

Kadi Kirats

Kerttu Klaus

Pilleriin Koor

Karolin Krikunov

Merily Krill

Reigo Käis

Karina Käo

Greete Käsi

Andra Lammertson

Lota-Liisa Lehe

Helle Leis

Marvin Liblik

Liisi Anete Mark

Kelly Mattus

Triin Mägi

Maik-Karl Pehk

Meeli Mari Põkk

Age Salumets

Villu Serv

Sirly Sõmerik

Hanna Elisabeth Tiisler

Esko Vanahunt

Vairi Visnapuu

12.c

Johan Birjuk

Kristofer Kiudorv

Kristiina Konks

Adriana Konsing

Kristin Kukli

Heigo Kuldmets

Ave-Lii Laas

Diana Linnas

Stella Maasik

Elina Nitkin

Triinu Plaks

Kelli Päkk

Andra Rahasepp

Kristin Ratasepp

Tenno Tereste

(Põlva gümnaasiumis klassijuhatajaid ei ole.)

Mooste mõisakool

Hugo Järve

Renee Kriisk

Raigo Krull

Kermo Linde

Urmo Mälberg

Brigitta Pihu

Anabell Tenno

Klassijuhataja Laine Madisson

Kauksi põhikool

Ken Kurusk

Jhon-Eric Käärik

Peeter Laanetu

Pille Raudsepp

Klassijuhataja Gunnar Tenno

Vastse-Kuuste kool

Georg Karu

Markus Laan

Martin Linroos

Meelis Meriste

Kaja Sasi

Kevin Siim

Henri Sinivee

Jaanek Sõdur

Kristiin Uustalu

Klassijuhataja Malle Mägi

Põlva kool

9.a klass

Taavi Ilves

Johanna Johanson

Rainer Jüriöö

Kenno Kallastu

Kristiin Kalle

Joosep Keskküla

Mart Kirotar

Toomas Kirsing

Kristin Kivioja

Karily Klaus

Karl Friedrich Kollom

Kristjan Koosapoeg

Kristin Kooskora

Katrin Kulberg

Johanna Laanoja

Merit Lutsar

Sander Lõbu

Martin Erik Maripuu

Kerten Matto

Elisabeth Olesk

Agnes Parik

Kristo Pille

Isabel Brigita Rebane

Kristin Semm

Hanna Lora Traagel

Gabriel Villako

Klassijuhataja Tiina Villako

9.b klass

Arabella Aabrams

Margus Kaev

Janeliis Lillo

Diana Limbak

Sten Markus Meekler

Getely Moro

Heleen Mägi

Kermo Mägi

Marion Mägi

Indra Liz Nemvalts

Villu Damon Pentsa

Arne Pihlak

Keiju Planken

Anete Saar

Tanel Tammik

Kairit Ülend

Klassijuhataja Anne-Liis Tamm

9.c klass

Evelin Arulepp

Erle-Keity Ivask

Anete Konks

Kevin Koosa

Romel Kruuskand

Eerik Kurik

Mia Kurvits

Rait Kuzilov

Kristin Käo

Alex Kübard

Keidy Lõiv

Gertrud Oberg

Oskar Ojasaar

Marten Pendla

Sandra-Liis Peterson

Mailis Rebane

Kristiina Reinok

Daniella Kristiina Ronhovde

Annika Tilga

Erko Vanahunt

Mariliis Vilt

Klassijuhataja Ülle Sarapik

9. d klass

Gerdo Hallikas

Pirja Kindsigo

Johanna Kaarina Koppel

Andero Kukk

Karmel Kõivutalu

Kaija Laaneväli

Rodrigo Orti

Sander Johannes Pärna

Mari-Liis Reemets

Mette-Marit Rehemets

Oliver Savi

Kristel Sulamägi

Marielle Suur

Klassijuhataja Kristi Kurg

9.e klass

Kevin-Markus Adamson

Jürgen Hansen

Tanel Liivago

Kasper Lõiv

Marten Külv

Jevgeni Must

Kaur Ojatamm

Janar Prants

Ants Johannes Rüütle

Carlos-Oliver Saarnits

Klassijuhataja Veronika Grigorjev

KANEPI VALD

Saverna põhikool

Taavi Hausenberg

Kristjan Juronen

Brigitta Paal

Pilleriin Pukk

Severiin-Silvia Sumberg

Klassijuhataja Irja Kivimägi

Krootuse põhikool

Jaanis Konks

Martin Kõiv

Anabel Oja

Janek Oja

Kelli Parind

Brait Pill

Armand Tennosaar

Vägev Veeroja

Talis Vesi

Egert Villemson

Klassijuhataja Imbi Vaikmäe

SETOMAA VALD

Mikitamäe kool

Margus Kimmel

Artur Oks

Lisette Tammisto

Taavi Tobreluts

Klassijuhataja Karin Sonts

RÕUGE VALD

Mõniste kool

Janeli Haak

Merlis Hass

Kaspar Koemets

Piia Kängsep – kooli teenete­medal

Kirsika Kõiv

Stefani Mursal

Geidi Puusalu

Greete Sarapuu

Klassijuhataja Virve Tamm

Varstu kool

Marika Adson

Airin Alliksoo

Armands Ivanovs

Kristo Juul

Karin Kender

Kaisa Langus

Martin Oja

Aigar Paal

Max-Sander Salusaar

Robin Soe

Reinar Vissel

Klassijuhataja Ele Zilmer

VÕRU LINN

Võru gümnaasium

Anette Aim

Annabell Dontsov – hõbemedal

Joonatan Huma

Reili Jäädmaa

Signe Kallion

Kaari Kattai

Kristiine Kiitsak

Marianne Kobin

Daana-Loreen Kägra

Marleen Kääpakaust

Laura Lotta Laanemets

Mirjam Leesalu – kuldmedal

Karmen Maat

Kristin Munski

Marie Mustmaa

Meeri Emili Mõts

Stella Mõttus

Anna-Liis Mägi

Melani Mägi

Marcus Müürsepp

Angela Nemvalts

Emma-Marie Pihlap

Anette Pilt

Keiu Puusepp

Laura Ruuder

Hanna Loore Marjeta Salumäe

Annabel Sulg

Kristel Visnapuu

Mirjam Vodi

Artur Eliste

Sandra Erik

Hanna Lisette Helekivi

Hanna Jõemets

Laura Kahri

Helis Kann

Elisabet Kirch

Martti Klemets

Juhan Kompus

Kristel-Kai Kons

Kristo-Davo Kons

Gerli Konstabel

Laura-Anett Kreevald

Tristan Krillo

Mariete Kuur

Kirke Laanemaa

Liis Laul

Berta Leibur

Raina Luht

Alandra Minka

Teet Muiste

Gendra Piirisild

Moonika Pindis

Egle Raud

Helen Karita Räim

Risto Zopp

Hain Zuppur

Tanel Tamm

Agneta Vilberg

Joosep Aia

Hardo Aste

Alissa Eksin

Siiri Eosaar

Enely Ernits – kuldmedal

Annabel Huik – hõbemedal

Rasmus Janson

Mailete Keero

Kadi Kuus

Hardi Liimets

Reio Lõiv

Kristi Maask

Renalt Mäesaar

Gabriela Müürsepp

Mariken Piir

Helys Anette Piiritalo

Eger Pärna

Eliisa Raag

Mihkel Rauba

Tarmo Raup

Gert Rüütli

Martti Saarme

Tanel Schönberg

Raido Zopp

Robi Zuts

Kristi Teder

Teodor Manivald Toomik

Virkeli Viiberg

Klassijuhatajad Eve Unt, Vesta Pille, Anne Tolk

VÕRU VALD

Orava kool

Katry Kerge

Richard Kikas

Eva-Lotta Krigul

Kadri Kütt

Laivi Loosaar

Birgit Rätsepp

Loren Seim

Sander Süvaorg

Karolin Tuul

Kaisa Urgard

Mary Helene Vaher

Klassijuhataja Maarika Kaldmäe

Pikakannu kool

Mihkel Mägi

Ott Mändmets

Katre Plakso

Jaan Reilson

Klassijuhataja Kaija Vahtra

* Nimekirjast välja jäänud koolid ei soovinud lõpetajate nimesid avaldada.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles