Noor korviklubi korraldas Värskas esimese laagri

LEPM
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Lastega tegi trenni ka korvpallur Kristo Saage.
Lastega tegi trenni ka korvpallur Kristo Saage. Foto: Erakogu

MTÜ Korvpalliklubi Valgamaa viis Värskas läbi oma esimese laagri. Osa võttis 38 korvpallihuvilist last nii Valgamaalt kui Värskast. Noori juhendas nädalase laagri käigus neli treenerit: Olver Kaljuvee, Brendon Paidra, Robert Peterson ja Kevin Kangur, andis klubi teada.

Treeningud leidsid aset kolm korda päevas. Samuti korraldati lastele palju vaba aja tegevusi. Näiteks käidi orienteerumas, mängiti erinevaid lauamänge, viidi läbi viktoriin ja filmiõhtuid ning palju muud. Ööbiti Värska gümnaasiumis.

Üllatuskülalisena oli laagrisse kutsutud korvpallur Kristo Saage, kes lastega koos trenni tegi. Lisaks loositi noorte vahel välja Kristo Saage kaasavõetud auhindu, näiteks tema mängusärke. Kaheksa päeva aset leidnud laagri lõpetas väljasõit Tallinnasse Saku Suurhalli, kus toimus MM-valikturniiri Eesti-Kreeka mäng.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles