Sanatooriumi tööd asus juhtima endine Tõrva linnaametnik

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

SA Taheva Sanatoorium juhatuse liikme ametikohal asus tööle Jane Kask.

FOTO: Valga vallavalitsus

Alates 9. juulist töötab Valga valla sihtasutuse Taheva Sanatoorium juhatuse liikme ametikohal Jane Kask.

1972. aastal sündinud Kask on lõpetanud Tõrva gümnaasiumi ning seejärel Helme kutsekooli sekretär-asjaajaja eriala. Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis omandas Kask sotsiaaltöö eriala ning praegu on tal pooleli Tallinna Ülikooli haridusteaduste magistrikraadi omandamine eripedagoog-nõustaja erialal, andis teada Valga vallavalitsus.

Kask on läbinud hulgaliselt täiendkoolitusi psühholoogia- ja sotsiaalvaldkonnas ning ka hoolekandeasutuse juhtide 240tunnise täiendkoolituse.

Varasemalt on ta töötanud hooldusõe, sotsiaaltöötaja ja sotsiaalpedagoogina Helme sanatoorses internaatkoolis. Aastatel 2008–2016 oli ta sotsiaalabiameti juhataja Tõrva linnas. Enne Valga vallavalitsusse tööleasumist oli ta 2016. aastast Tartu linna sotsiaal- ja tervishoiuosakonna hoolekandeteenistuses eestkoste spetsialist.

Jane Kask on töötanud sotsiaalhoolekande valdkonnas 26 aastat ning sellest juhina 8 aastat. «Tänu pikaajalisele töökogemusele olen kursis antud valdkonnas toimuvaga. Arvan, et sihtasutuse Taheva Sanatoorium juhatuse liige peab olema hea organiseerija, kiire muutustele reageerija, motiveeriv juhtija ning tööülesannete täitmisel täpne ja professionaalne,» arvas Kask.

Tema töökogemus Tõrva linna sotsiaalabiameti juhatajana on andnud talle praktilisi kogemusi personalijuhtimises ja hooldekodudes töötamine teadmised hoolduse korraldamisest.

«Minu õpitud erialad toetavad mind minu igapäevatöös ning aitavad paremini mõista erivajadustega inimeste probleeme. Mul on olemas eelnev nõustamiskogemus ning töökogemus sotsiaalvaldkonnas nii psüühikahäiretega inimeste nõustamisel kui ka nendega töötamisel. Lisaks varasemale töökogemusele ja omandatud haridusele on mul lisaks veel suur kirg selle valdkonna vastu,» nentis Kask.

Ta on veendunud, et suudab uuel ametikohal luua lisandväärtust, mis mõjutab nii meeskonnatööd kui ka ettevõtte tulemusi positiivses suunas. Uus juhatuse liige plaanib ennast ka tulevikus pidevalt koolitada.

Tagasi üles