Valga sai valusa kaotuse

Piret Karu
G4S Meistriliiga mäng, milles olid vastamisi Valga CKE/Inkasso ja TÜ Rock
G4S Meistriliiga mäng, milles olid vastamisi Valga CKE/Inkasso ja TÜ Rock Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Eile õhtul Keilas peetud Eesti karikavõistluste veerandfinaalis Tartu Ülikooli vastu jäi Valga KK vastasele alla 115 : 65.

Tartu Ülikooli meeskond alustas mängu väga hästi ning esimese veerandaja lõpuks seisid tablool numbrid 36 : 23. Ka teisel veerandajal suurendas Tartu Ülikool oma edu ning kolmanda alguseks oli Valga juba 36 : 61 kaotusseisus.

Mängu teine pool kulges sarnaselt esimesele Tartu Ülikooli juhtimisel ning nõnda vormistati lõppseisuks 115 : 65.

Sellega on Valga KK jaoks Eesti karikavõistlused lõppenud. Oktoobris algavas meistriliigas peavad valgalased esimese kohtumise võõrsil KK Pärnu vastu.