Valgamaalased said rohkesti auhinnalisi kohti

Piret Karu
Riho Meri
Riho Meri Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Laupäeval, 1. oktoobril Tõrvas toimunud Eesti klubide murdmaajooksu karikavõistlustel saavutas Valga SK Maret-Sport kolmanda koha. Karika võitis ülekaalukalt Rakvere KJK Vike, napi edumaaga valgalaste ees saavutas teise koha Viljandi VAK Staier.

Tulemus saavutati noorte- ja täiskasvanute vanuseklasside kokkuvõttena. Kahel erineval jooksudistantsil toimunud võistlusel saavutasid valgalased viis auhinnalist kohta: Anna Sidorenko, kes võitis TC 500 m jooksu; kolme hulka tulid veel Margot Meri, Kadi Kaart, Ailen Raudsepp, Anabel Tamm ja Mati Kikkas.

Lisaks võitis Valgamaa Spordiliidu jooksja Martin Volt 3. koha poiste A-vanuseklassi 1000 meetri jooksus.

Tõrvas tegutsev spordiklubi Viraaž sai 8. koha.

Võistkonna valmistasid ette treenerid Riho Meri ja Raimond Luts.