Põlva tuli meistriks kõigis vanuseklassides

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Põlva Serviti tuli ka rannakäsipallis Eesti meistriks.

FOTO: Helin Potter

Eesti meistrivõistlused rannakäsipallis said põlvakate jaoks võiduka lõpu 4. augustil Alatskivil, kus Põlva noormehed krooniti Eesti meistriteks 2018 rannakäsipallis kõigis noormeeste vanuserühmades ja ka meeste arvestuses. Naiskond saavutas väärika teise koha.

Meeste võistlusklassis tuli Eesti meistriks Põlva Serviti, kes mängis kolme etapi arvestuses koosseisus: Tõnis Kase, Sander Sarapuu, Ülljo Pihus, Alfred Timmo, Raiko Rudissaar, Henri Hiiend, Raivo Rudissaar, Hendrik Varul, Denis Lõokene.

Kolmanda koha saavutas Coop Põlva koosseisus: Mathias Rebane, Karl Magnus Rebane, Christofer Viilop, Taniel Sermat, Jaanus Peeter Rüütli, Kevin Klaus, Markel Veiko.

Mõlema võistkonna treener on Kalmer Musting.

Naiste võistlusklassis mängisid Põlva spordikooli tüdrukud end üldarvestuses teisele kohale koosseisus: Teele Utsal, Greete Märtson, Maarja Kongi, Kristi Vaino, Karina Mere, Salme Rein, Selma Rein, Anastassia Volkova, Anhelika Lodeson. Treener oli Maie Utt.

Vanuserühmas noormehed sünniaastaga 2001 ja nooremad saavutas Põlva spordikool 1 esimese koha, mängides koosseisus: Raimond-Eric Jaanus, Fred-Eric Kärblane, Nikita Ossimov, Ranar Pügi, Kris-Norman Lavrikov, treener Kalmer Musting.

Kolmandale kohale tuli Põlva Spordikool 2 koosseisus: Priit Luuk-Luuken, Ken-Martti Holberg, Gabriel Villako, Patrick Kurvits, Alex Kübard, Taavi Vool, treener Rein Suvi.

Vanuserühmas noormehed sünniaastaga 2003 ja nooremad saavutas 1. koha Põlva Spordikool 1, mängides koosseisus: Kermo Saksing, Sten-Silver Tigas, Lauri Land, Mihkel Maspanov, Markus Lina, Karl-Oliver Kurusk, treener Rein Suvi.

Kolmandale kohale tuli Põlva Spordikooli 2. võistkond koosseisus: Kevin Tühis, Andero Viljus, Randel Mathias Lepp, Joonas Vassiljev, Henri Jõesalu, Tauri Vijar, Richard Uibo, treeneriks Kalmer Musting.

Põlva kolmas võistkond saavutas kuue võistkonna arvestuses neljanda koha.

Vanuserühmas noormehed 2005 saavutas Põlva Spordikool 1. koha, mängides koosseisus: Alar Mattus, Andero Hääl, Kaspar Karolin, Hendrik Bleive, Aron Saarna, Martin Veiko, Reio Kähr, Indrek Niinepuu, treener Kalmer Musting.

Põlva teine ja kolmas võistkond saavutasid vastavalt neljanda ja viienda koha üheksa võistkonna arvestuses.

Noormeeste vanuserühmas 2007 ja nooremad saavutas Põlva Spordikool 1. koha, mängides koosseisus: Egert Land, Aron Oberg, Jass Einassoo, Sven-Byron Mitt, Gervin Vissov, Kermo Kuklase, treener Rein Suvi.

Selleks korraks on rannakäsipalli hooaeg lõppenud ning pärast väikest puhkust alustavad käsipallurid saalihooajaga.

Tagasi üles