R, 2.06.2023

Uuel nädalal läheb ilm taas veidi soojemaks

BNS
Facebook Twitter
Comments
Päike.
Päike. Foto: Caro/ScanPix

Eeloleval nädalal hakkavad päevased õhusoojamaksimumid taas kraad-kraadilt tõusma ja nädala keskel annavad ka hoovihmahood järele.

Ilmateenistuse teatel hakkab esmaspäeva öösel lääne poolt alates pilvisus hõrenema. Mitmel pool sajab hoovihma, tihedamalt on sajuhooge Ida-Eestis, hommikuks sajuvõimalus väheneb. Puhub valdavalt edelatuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 8-13, rannikul kuni 16 kraadi. Esmaspäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub edela- ja läänetuul 2-8 m/s, õhtul pöördub saartel lõunasse. Sooja on 17-20 kraadi.

Teisipäeva öösel on vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub lõunakaaretuul 3-8, saartel puhanguti 13 m/s. Sooja on 5-10, rannikul kuni 15 kraadi. Teisipäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub lõunakaaretuul 3-8, saartel puhanguti 13 m/s. Sooja on 18-22 kraadi.

Kolmapäeva öösel on vahelduva pilvisusega ilm ja taas võib kohati hoovihma sadada. Puhub valdavalt lõunakaaretuul 2-7 m/s. Sooja on 7-12, rannikul kuni 15 kraadi. Kolmapäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib sadada hoovihma. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Sooja on 18-23 kraadi.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles