Helios võttis kodumurul kohustliku võidu Vaata videokokkuvõtet mängust!

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Võru FC Heliose jalgpallimeeskond.

FOTO: FC Helios Võru

Võru FC Heliose jalgpallimeeskond võitis pühapäevases kodumängus 6:2 Lasnamäe Ajaxit, lüües avapoolajal 5 väravat.

„Selles suhtes on hea tunne, et mina ja mehed ootasime seda võitu, tahtsime kindlalt, et need kolm punkti tuleks ja tulid ka,” lausus meeskonna peatreener Jaanus Vislapuu.

Mängupildiga ta see-eest kuigi rahul ei olnud. „Esimesel poolajal olime üritavam pool, lõime võimalusi, aga ikka mingi gramm jäi kuskilt puudu ja tulid napid pallikaotused. Eesmärgini jõudsime enne lõppu, siis saime masina käima,” rääkis Vislapuu.

„Teisel poolajal andsime võimaluse kõigile meestele, tegime palju vahetusi ja eks see rikkus mängupilti. Kohati läks mäng individuaalseks, aga kõik said mängida ja loodan, et järgmine kord on tänu sellele kõik mehed natuke paremas vormis.”

Kaks väravat lõid Andrei Tjunin ja Sander Taan, viimane neist ühe penaltist, ning jala said valgeks ka Raul Rebane ja Vladislav Gussev.

Esiliiga B-s jagab Võru meeskond Vändra Vaprusega endiselt kuuendat-seitsmendat kohta. Järgmine mäng on kahe nädala pärast võõrsil Paide LM U21-ga, kodus mängitakse taas 20. septembril ja siis on vastaseks Tartu JK Tammeka U21.

Tagasi üles