Reede, 7. september

Pühajärvel

kl 14 tõukerattamatk ümber Pühajärve.

Tõrvas

kl 16 Tõrva kolme järve jooks, Valgamaa jooksusari, start vallavalitsuse juures.

Tehvandi staadionil

kl 18 FC Otepää U15 võistkonna mängud.

Ritsu lasteaias-algkoolis

kl 18 kooli 25. aastapäeva tähistamine.

Valga rokiklubis

kl 20 hooaja avapidu, esinevad So Lucid Electric Feel Lätist, Fuqtual ja Sorus Eestist.

Laupäev, 8. september

Otepääl

kl 10 kukeseenefestival, avamine keskväljakul.

Varstu rahvamajas

kl 10 nutitunnid vanaemadele-vanaisadele.

Otepää kultuurimajas

kl 11 Otepää valla perepäev.

Nõuni järve ääres

kl 11 Nõuni aerulauafestival, Valgamaa lahtised meistrivõistlused aerulauasõidus.

Ala rahvamajas

kl 12 Tõrva valla vanavanemate päev, esinevad tantsijad ja lauljad.

Räpinas Põlvamaa keskkonnamajas

kl 13 liblikapäev.

Valga kultuurikeskuses

kl 14 stuudio Joy tantsufestival «Tants on tulevik».

Kanepi vallas Kükal

kl 14 Põlvamaa orienteerumisjooks.

Uue-Antsla rahvamajas

kl 15 vanavanemate päeva tähistamine.

Pühapäev, 9. september

Otepääl Hurda tn 5

kl 8 aiandusseltsi sügislaat.

Eesti maanteemuuseumis

kl 10 vanavanemate päev.

Otepääl Aedlinna jalgpalliväljakul

kl 11 FC Otepää U13 võistkonna mängud.

Kääriku liivaväljakutel

kl 11 Valgamaa lahtised meistrivõistlused rannavõrkpallis.

Otepääl Tehvandi staadionil

kl 11 stardib Tartu teate rattamaraton.

Valgas (Saviaugu tn 18)

kl 12 Valga Romuring 2018.

Räpina aianduskooli saalis

kl 13 hooaja avakontsert vanavanematepäevaks, esinevad Heidy Tamme ja Räpina muusikakooli solistid.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 13 vanavanemate päev «Me armastame Võrumaad».

Otepää kultuurimajas

kl 14 vanavanemate päeva kontsert.

Tehvandi staadionil

kl 17 FC Otepää esindusvõistkonna mängud 2. liigas.

Nõuni kultuurimajas

kl 18 vanavanemate päeva kontsert, esineb akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon.

Esmaspäev, 10. september

Valga kultuurikeskuses

kl 19 Margus Bambergi isikunäituse avamine.

Teisipäev, 11. september

Rosmal

kl 15 Põlva orienteerumisteisipäevak.

Valga kultuurikeskuses

kl 17 huvihariduse mess.

Võrumaa keskraamatukogus

kl 17 mälumängutund.

Valgas Voorimehe pubis

kl 18 bridžiturniir Valga Bridžikunn.

Eesti maanteemuuseumis liiklusnädal.

Kolmapäev, 12. september

Otepääl

kl 16 Valgamaa orienteerumiskolmapäevak.

Mammaste tervisespordikeskuses

kl 18 liikumiskolmapäevak ja rattaretk.

Antsla kultuurikeskuses

kl 19 Tsooru külateatri etendus «Mis teil viga on?».

Neljapäev, 13. september

Tehvandi staadionil

kl 19.30 FC Otepää esindusvõistkonna mängud 2. liigas.

Intsikurmus

kl 11 Põlva laste jooksupäev.

Reede, 14. september

Võru kultuurimajas Kannel

kl 10 töömess.

Valgas Pedeli ääres

kl 18 Valga/Valka rahvajooks ja kepikõnd. Start ja finiš rannavalve maja juures. Lastejooksude algus kl 15.

Tagasi üles