Sisukord
Lõuna-Eesti Postimees
Postimees
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Riigihalduse minister Mäggi: e-riigi jutt on sisutühi

3 min lugemist
Riigihalduse minister Janek Mäggit (paremal)usutles ettevõtja ja ettevõtlusnõustaja Kuldar Leis. Arvo Meeks FOTO: Arvo Meeks

ttevõtlusnädal tõi esmaspäeval Valga jaamahoonesse peaminister Jüri Ratase ning riigihalduse ministri Janek Mäggi, kellest esimene kinnitas, et järgmisel aastal püsib Eestis maksurahu. Mäggi sõnul aga pole Eesti e-riik sugugi nii edukas, kui meile meeldib arvata.

Tellijale

Peaminister puudutas sõnavõtus nii üleriigilisi kui kohalikke teemasid. «Mul ei ole raske tunnistada, et teatud osas, näiteks alkoholiaktsiisi liiga kiirel tõstmisel, on valitsus teinud vigu: ka tänane valitsus. Ambitsioon ja ootused osutusid liiga kõrgeks,» tõdes Ratas ja lisas, et peab valimiste järel vajalikuks aktsiisid üle vaadata.

Valitsusjuht kinnitas, et 2019. aasta toob maksurahu nii ettevõtetele kui ülejäänud elanikele. «Ühtegi uut maksu ei jõustu ning ees ei oota ka suuremaid maksutõuse.»

08.04.2020 10.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto