iDeal kampaania

Õhusoe kerkib paiguti 15 kraadini

Sügis näitab oma leebemat poolt.

FOTO: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Ilmateenistus prognoosib, et lähipäevil kerkib õhusoe paiguti kuni 15 kraadini. Samas pole pääsu ka vihmasajust.

Reede öösel on öö hakul selge ja sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 3-8 m/s. Pärast keskööd lääne pool pilvisus tiheneb ja hommikul hakkab saartel vihma sadama. Edela- ja lõunatuul tugevneb 5-10, puhanguti 14, hommikul saartel ja läänerannikul kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +5 kraadi, Ida-Eestis võib langeda - 2 kraadini, Lääne-Eesti rannikualadel on sooja kuni 9 kraadi. Päeval on ülekaalus on pilves ilm ja sajab vihma.

Pärastlõunal saartest alates pilvisus hõreneb ja sajuhooge on harvem. Puhub lõuna- ja edelatuul 7-12, puhanguti 15, saartel ja läänerannikul 20, Soome lahe ääres kuni 25 m/s, õhtul veidi nõrgeneb. Pärastlõunaks tõuseb õhusoe vahemikku 11-14 kraadi, Ida-Eestis on ennelõunal märksa jahedam.

Laupäeva öö hakul on pilvi hõredamalt ja ilm suurema sajuta. Pärast keskööd pilvisus taas tiheneb ja Lääne-Eestis hakkab vihma sadama. Puhub edela- ja läänetuul 5-10, puhanguti 14, saartel ja rannikul kuni 18 m/s. Sooja on 6-11 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm ja sajab hoovihma. Põhja-Eestis on pilvi hõredamalt ja saju võimalus väiksem. Puhub edela- ja läänetuul 5-10, puhanguti 15 m/s, õhtul on tuul nõrgeneb. Sooja on 11-15 kraadi.

Pühapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ning siin-seal sajab hoovihma. Tuul pöördub läänekaarest lõunakaarde ja puhub 3-8 m/s. Sooja on 4-9, rannikul kuni 11 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Sajab hoovihma, üksnes Lõuna-Eestis on saju võimalus väiksem. Tuul pöördub idakaarde, õhtul kirdesse ja tugevneb 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 7-10, Lõuna-Eestis kuni 14 kraadi.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles