Võru parimad õpetajad said tunnustuse osaliseks

Lõuna-Eesti Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Võru linn tunnustas ja tänas kolmapäeval õpetajaid.
Võru linn tunnustas ja tänas kolmapäeval õpetajaid. Foto: Võru linnavalitsus

Kolmapäeval, 3. oktoobri õhtul toimus Võru Kandles pidulik vastuvõtt Võru linna õpetajatele. Üritusel anti üle aasta õpetaja 2018 tunnustused.

Aastate õpetaja 2018 tunnustuse pälvis Võru Lasteaia Sõleke sõimerühma õpetaja Juta Boitsov. Aasta õpetajad 2018 on Võru Kreutzwaldi Kooli inglise keele õpetaja Marju Purge, Võru lasteaia Okasroosike õpetaja Pille Kongo ning Võru Spordikooli treener-õpetaja Sarmite Sild. Aasta noor õpetaja 2018 tiitli laureaat on JJ-Street tantsukooli Lõuna-Eesti peatreener ja Võru filiaali treener Mari Venski.

Tunnustuse saanutele andsid linnapea Anti Allas ja linnavolikogu esimees Ülo Tulik üle reisibüroo 600-eurosed kinkekaardid ning raamatukujulised meened.

Kuna tänavu möödub 100 aastat eestikeelse gümnaasiumihariduse andmisest Võru linnas, kutsuti tunnustamiseks lavale ka endisaegsed ja praegused Võru linna gümnaasiumide direktorid.

Autasustamisele järgnes The Ilves Sisters kontsert ning pidulik vastuvõtt.

Aasta õpetaja konkurssi korraldatakse Võrus 11. aastat. Konkursiga soovib linn tähtsustada õpetaja rolli, tõsta esile edukate pedagoogide tegevust ning tunnustada Võru linna koolide, huvikoolide ja lasteaedade õpetajaid, kelle töö ja isiklik eeskuju on oluliselt kaasa aidanud noorte kujunemisele mitmekülgselt arenenud isikuteks ning kelle tegevus on positiivselt mõjutanud haridusasutuste, Võru linna ja piirkonna arengut.

Kandidaate said esitada kõik juriidilised ja füüsilised isikud.

Tagasi üles