Galerii: Taagepera lossi spaa pakub stiilset elamust

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Lossispaa Wagenküll tegevjuht Angela Järg tervitab külalisi peagi avatavas spaas. Tema selja taha jääb spaa suurim bassein.

FOTO: Arvo Meeks

Kes neil päevil Taagepera lossi satub, saab varasemast tublisti luksuslikuma kogemuse osaliseks. Avatud on uus restoran, uuendatud ja nüüdisajastatud on nii lossihotelli vestibüül kui ka toad. Kõige krooniks avab peagi uksed efektse välimusega spaa.

Ehitustööd lossis ehk uue nimega lossispaas Wagenküll ja selle kõrval asuvas vanas sanatooriumihoones on käinud möödunud kevadest saati. Uuendused jäävad silma juba lossi astudes. Muudetud on teenindusleti asukohta ning fuajees on külaliste ootel kollektsioon uhkeid kollaseid tugitoole, kus saab aega veeta kas või kunstipäraste nuppudega malet mängides. Püsivalt on avatud õitsvate puude imitatsioonidega kaunistatud ja klientidele avause kaudu kokkade tööst ülevaadet andev Resto Wagenküll, mis pakub à la carte menüüd ja teiste seas Josperi ahjus valmistatud toite. Viimast võrreldakse grillimaailmas söeahjude Rolls Royce’iga, sest puusöeahjus kõrgel kuumusel küpsetamine säilitab roogade mahlasuse ja tekstuuri.

Tagasi üles