Võrumaa patrioot leidis taas oma kadunud sädeme

Tomi Saluveer
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus Tsenter Võrumaal Väimelas. Keskuse juhataja Britt Vahter
Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus Tsenter Võrumaal Väimelas. Keskuse juhataja Britt Vahter Foto: Arvo Meeks

Võru vallas Väimelas tegutseva puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskuse Tsenter juhina asus hiljuti tööle Britt Vahter. Sellele aga eelnes pikemat sorti puhkus eelmistest töökohustustest. Nüüd on akud laetud ning naine taas pealehakkamist täis.

«Otsustasin pärast maavalitsuste kadumise teadet, et tööle ei kiirusta ja puhkan, kuni tunnen, et säde taastub,» rääkis Vahter. «Olin eelmise aasta keskel täiesti läbi põlenud ja igasuguste, kohati ka enda tekitatud tuuleveskitega võitlemisest väsinud.»

Britt Vahteril on kaitseväeline taust, ta oli ligi kümme aastat Kuperjanovi jalaväepataljonis tegevteenistuja. Seejärel töötas neli aastat spetsialistina Võru linnavalitsuses ja hiljem seitse aastat Võru maavalitsuses. Eelmisel aastal aga teadupärast maavalitsuste tegevus Eestis lõpetati.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles