Reede, 9. november

Valga muusikakoolis

kl 17 Valmiera bigbändi saksofonikvarteti kontsert.

Varstu kultuurikeskuses

kl 13 noortemuusikal «Varjude tagant homsesse ei astu kõik».

Valga kultuurikeskuses

kl 16 lasteaia Buratino isadepäevapidu.

Antsla noortekeskuses

kl 16 mardipäevaeelne «Böö-öö».

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 19 kontsert, esinevad Brigitta Murutar ja Paul Neitsov.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 plaadiesitluskontsert «Dance of Sounds», esinevad Karmen Rõivassepp ja Simon Gorm Eskildsen.

Valga spordihallis

kl 19 OlyBet Eesti-Läti korvpalliliiga mäng: Valga-Valka – Ventspils.

Otepää kultuurimajas

kl 19 ansambli Lõõtsavägilased kontsert.

Mooste folgikojas

kl 19 mardilaupäevapidu «Hakkame santima».

Võrus Stedingu majas

kl 19 ansambli Lepaseree uue albumi «Õnnõkõn siin tsõõrin olla» ja laulumängude raamatu esitlusõhtu.

Lasva rahvamajas

kl 20 kohviõhtu ansambliga Oravapoisid.

Kobelas Linda rahvamajas

kl 20 pidu ansamblitega Patune Pool ja Hellad Velled.

Alle-Saija teatritalus

kl 20 kontorikomöödia «Arenguvestlus».

Põlva spordikeskuses

kl 20 Põlvamaa meeste korvpallivõistlus: Roofix – Valgjärve VP.

Laupäev, 10. november

Valgas

kl 5 ultramaraton «Võimatu jooks» algusega Valga raekoja eest.

Valgas

jätkub festival «Ühe pilli lugu»:

kl 9 flöödiansamblite päev ja ansamblite kontsert kultuurikeskuses,

kl 18 kontsert-palvus Kristliku Nelipühi kiriku Valga koguduses, esinevad Jose Page, Pedro Garcia Munozii, Maila Laidna, Lois Freire.

Valga spordihallis

kl 10 Alfred Neulandi mälestusvõistlused tõstmises.

Kääriku spordihallis

kl 10 Valgamaa võrkpallivõistlus (naised): VK Tõrva, VK Otepää, Valgamaa SVS, Valga vallavalitsus.

Valgas Tambre raudteeülesõidukoha lähistel

kl 12 mardijooksu start.

Ruusmäe rahvamajas

kl 14 Läti 100. aastapäevale pühendatud ühispidu.

Ruusa kultuurimajas

kl 16 monoetendus «Maailma ilusaim tüdruk».

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 16 Balti käsipalliliiga: Põlva Serviti – ZTR Zaporozhye.

Tõrva gümnaasiumis

kl 17 etendus «Tantsuhõim».

Puka kultuurimajas

kl 17 Otepää valla isadepäeva kontsert, aasta isa tunnustamine.

Riidaja kultuurimajas

kl 20 tantsuõhtu Mait Maltisega.

Vastse-Kuuste kultuurimajas

kl 21 stiilipidu «80ndad».

Pühapäev, 11. november

Valgas

jätkub festival «Ühe pilli lugu»:

kl 10 kontsert-jumalateenistus Jaani kirikus.

kl 16 festivali lõppkontsert gümnaasiumis.

Vastse-Kuustes koeraspordihallis

kl 10 koerte võistlus.

Hargla kultuurimajas

kl 11 inglite näituse avamine ja mardilaat.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 12 Tõrva valla hõbelusikate üleandmine ja aasta isa väljakuulutamine.

Leevi rahvamajas

kl 12 isadepäeva kontsert, esineb ansambel Reha.

Saverna terviserajal

kl 13 seikluslik isadepäev, kogunemine külakeskuse parklas.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 14 isadepäeva kontsertaktus.

Põlva kultuurikeskuses

kl 14 isadele pühendatud kontsert.

Võrus Suure Muna kohvikus

kl 15 isadepäeva kontsert.

Rõuge spordihoones

kl 15.30 saalijalgpallivõistlus.

Võrus Stedingu kohvikus

kl 16 võrukeelse laulupeo Uma Pido DVD esitlus.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 16 Balti käsipalliliiga: Põlva Serviti – SKA Minsk.

Mooste folgikojas

kl 17 esinevad Lenna Kuurmaa ja Märt Avandi koos kvintetiga Reval Wind.

Esmaspäev, 12. november

Valga muuseumis

kl 17 professor Ülo Valgu ettekandeõhtu «Inglid Euroopa ja Eesti kultuuriruumis».

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.50 mälumäng,

kl 19 bridžiturniir Valga Bridžikunn.

Lüllemäe põhikoolis

kl 18 perepäev.

Räpina ühisgümnaasiumis

kl 18 isadepäeva kontsert.

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 Vilde teatri etendus «Minejad».

Teisipäev, 13. november

Valga kultuurikeskuses

kl 19 Comedy Estonia etendus «Stand-Up on siin».

Valga spordihallis

kl 9 rahvastepalliturniir 4.–5. klassidele.

Otepää kultuurimajas

kl 13.30 Kuressaare Linnateatri noortelavastus «Järgmine peatus: Kosmos».

Valga muuseumis

kl 17 kunstnik Irakli Toklikishvili linoollõike töötuba.

Võrumaa keskraamatukogus

kl 17 mälumäng.

Haanja rahvamajas

kl 18 mälumäng.

Kolmapäev, 14. november

Võru kultuurimajas Kannel

kl 12 Rakvere teatri lasteetendus «Põrsas Desmond ja sookolli lõks»,

kl 19 Rakvere teatri etendus «Paunvere poiste igavene kevade».

Valga kultuurikeskuses

kl 18 inspiratsiooniõhtu Lea Dali Lioniga.

Kääriku spordihoones

kl 19 Valgamaa karikavõistlused võrkpallis (mehed): Valga VV – VK Otepää.

Alle-Saija teatritalus

kl 19 esineb briti muusik Benjamin Yellowitz.

Antslas Veski pubis

kl 19 reisijuttude õhtu Kristjan Priiga.

Neljapäev, 15. november

Tõrva kultuurimajas

kl 11 eakate terviseseminar.

Tsooru rahvamajas

kl 15 kohtumine kirjanik Inga Raitariga.

Ritsu spordihoones

kl 19 Valgamaa karikavõistlused võrkpallis (mehed): SK Karula – SK Tõrva Pall.

Räpina aianduskoolis

kl 19 Jan Uuspõllu monoetendus «Ürgmees».

Tagasi üles