Elron alustab üleminekut uuele piletimüügisüsteemile

Elroni rong. FOTO: Ants Liigus

FOTO: Ants Liigus

Alates esmaspäevast hakkab Elroni kaubamärki kasutav firma Eesti Liinirongid üle minema uuele piletimüügisüsteemile, mis hõlmab nii veebimüügikeskkonda, klienditeenindajate käsimüügiterminale kui ka uudset piletimasinat rongides.

Üleminek uuele süsteemile toimub kuu aja jooksul ja etapiviisiliselt: esimesena võetakse kasutusele uus veebimüügikeskkond, seejärel klienditeenindajate käsimüügiterminalid ning viimase etapina käivituvad rongides piletimasinad.

„Uus piletimüügisüsteem muudab rongipiletite ostmise võimalused mitmekülgsemaks ja selgemaks,“ selgitas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. „Süsteemi tehnoloogiline võimekus võimaldab meil pakkuda tulevikus suuremat valikut eri reisijate vajadustest lähtuvaid pileteid – näiteks kümne korra pileteid või ka veebimüügi puhul pileteid, mis ei ole seotud konkreetse kellaaja ega väljumise, vaid üksnes sõidu kuupäeva ning lähte- ja sihtkohaga.“

Erinevalt praegusest töötab uus süsteem reaalajas. Selle eeliseks on ka see, et piletite eelmüügi saab sulgeda senisest hiljem – alates 5. detsembrist saab eelmüügist pileteid osta kuni pool tundi enne reisi väljumist algjaamast, tulevikus aga veelgi hiljem.

Tagasi üles