N, 1.06.2023

Loodusest ja loomadest hoolimine tõi Valga neiule hea eeskuju tiitli

Siim Saavik
, reporter
Facebook Twitter
Comments 1
Kaari Uibomägi on Valga linna noor, kes pälvis Hea eeskuju tiitli. Kaari on vabatahtlikuna andnud tähelepanuväärse panuse loomade heaolusse. Valga loomade varjupaigas käib ta meelsasti loomadega jalutamas. Pildil on neiu Liisbetiga, kes otsib omale uut kodu.
Kaari Uibomägi on Valga linna noor, kes pälvis Hea eeskuju tiitli. Kaari on vabatahtlikuna andnud tähelepanuväärse panuse loomade heaolusse. Valga loomade varjupaigas käib ta meelsasti loomadega jalutamas. Pildil on neiu Liisbetiga, kes otsib omale uut kodu. Foto: Arvo Meeks

Valga gümnaasiumis õppiv Kaari Uibomägi pärjati hiljuti hea eeskuju tiitliga. Selle teenis ta välja oma vabatahtliku tegevuse eest Valga loomade varjupaigas ning keskkonnasäästlikkuse ja ökoloogilise jalajälje vähendamise propageerimise eest noorte seas.

Üllatus saabus riigikogu esimehe Eiki Nestori telefonikõnega. «Arvasin algul, et keegi teeb minu kulul nalja, sest ei teadnud sellisest tunnustusest midagi. Kusjuures esimest korda ei võtnud ma seda kõnet vastugi,» rääkis Uibomägi. Mõne aja pärast jõudis pärale teadmine, et tegu polegi humoristi, vaid riigikogu esimehega, kes tahtis võidetud tiitli puhul õnne soovida.

Uibomägi tundis tunnustuse üle muidugi heameelt, aga märkis samas, et ega ta ju seda tööd tiitli pärast teinud ole.

Facebook Twitter
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles