Ligi 40 Valgamaa vähekindlustatud lapse jõulukink on veel poodi toomata

Valgamaal oodatakse Maxima kauplustesse 37 jõulukingitust, mille soovid on inglipuudelt heategijate poolt täitmiseks võetud.

FOTO: Ardo Kaljuvee

Veel viimased viis päeva on jäänud heategevusprojekti Inglipuu vähekindlustatud laste kingituste ära toomiseks. Valgamaal oodatakse Maxima kauplustesse 37 jõulukingitust, mille soovid on inglipuudelt heategijate poolt täitmiseks võetud. Kokku ootab Inglipuu projekti raames Valgamaal kingitust 95 vähekindlustatud last.  

Maxima tegevjuhi kohusetäitja Marko Põder sõnul on enamus Maxima kaupluses asuvatelt inglipuudelt soovid täitmiseks võetud, ent kingitused pole veel poodidesse jõudnud. “Täname väga tänavusi tublisid heategijaid, kes on tänaseks peaaegu kõigi ehk juba 83 lapse unistuse täitmise enda peale võtnud. Kingitusi on meie kauplustesse tagasi jõudnud 58. Inglipuu projekt kestab veel viimaseid päevi ja palume kõigil heategijatel, kes on kingisoovi valinud, tuua kingitus samasse kauplusesse hiljemalt 11. detsembriks,” sõnas Põder.

“Et kingitused pühade ajaks ikka lasteni jõuaksid, paneme headele inimestele südamele, et nad kingituste toomisega kiirustaksid,” lisas Põder ja tänas kõiki neid, kes kingi juba ära on toonud.

Valgamaal ripub inglipuudel veel 12 majanduslikes raskustes perede laste jõuluunistust, mis  

ootavad täitmist. Täpse soovide arvu ja nende asukohad leiab veebilehelt www.maxima.ee/inglipuu.

Vähekindlustatud perest pärit lapsele jõulukingituse tegemiseks tuleb valida Maxima kaupluses asuvalt inglipuult lapse jõulusoov. Inglipuude asukohad ja täitmata kingisoovide arvu leiab Inglipuu kodulehelt www.maxima.ee/inglipuu. Ostetud kingituse saab pakkimata kujul jätta kas Maxima infoletti või kassasse. Maxima hoolitseb kingituste pakkimise eest ja pakkide lasteni toimetamisel on abiks piirkonna sotsiaaltöötajad.  

Üle Eesti ootab Inglipuu projekti raames kingitust 1330 vähekindlustatud last. Heategevusprojektis saab osaleda 11. detsembrini.

Tagasi üles