Galerii ja video: heategevuskontsert Milde Lisbethi toetuseks
Väikest tüdrukut saab veel aidata.

Täna toimus Tõrva kirik-kammersaalis heategevuskontsert «Usun inimeste headusesse» kuueaastase Milde Lisbethi toetuseks. Üles astusid džässtrio Manfred, Nele-Liis Vaiksoo ja Rolf Roosalu.

Milde Lisbethil on diagnoositud geenimutatsioonist tingitud spinotserebellaarne ehk 5. tüübi ataksia, mille avaldumist lastel loetakse haruldaseks. Teisisõnu: väikesel tüdrukul on väikeajukahjustus, mistõttu puudub tal tasakaal, on halb motoorika ehk käe- ja silma koostöö ning kõnehäire.

Milde Lisbeth on väga tubli ja õpib iga päevaga aina uusi asju ise tegema. Pere on positiivselt meelestatud ning püüab leida meetodeid ja vahendeid lapse arengu soodustamiseks.

Pere loodab kogu südamest, et annetused aitavad neil veidikeseks ajaks unustada igapäevase tagakuklamõtte, kust leida raha lapse teraapiate rahastamiseks. «Oleme väga tänulikud neile, kes meid aitavad sel teel!» ütles ema Ilona Reiljan.

Milde Lisbethi kõige suurem unistus on ühel päeval ise omal jalal kõndida ja tantsida. Ja veel tahaks ta saada ajakirja esikaanel naeratavaks modelliks, priimabaleriiniks või lauljaks. Ta ise on veendunud, et ka tema loomulik sarm, ilu ja pikad blondid juuksed aitavad sellele kaasa. 

Heategevuskontsert «Usun inimeste headusesse» toimus täna juba kümnendat korda. Kontserdi korraldas MTÜ Usun Headusesse.

Milde Lisbethi saab toetada ka ülekandega:

MTÜ Usun Headusesse

a/a EE362200221053835179

Selgitus: Milde Lisbethi toetuseks

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles