Roosalu veetis aastavahetuse Võru haiglas

Laulja Rolf Roosalu haigestus grippi.

FOTO: Mihkel Maripuu/Postimees

Laulja Rolf Roosalu tunnistas kolmapäeval Facebookis, et veel kolm päeva varem oli tal gripi tõttu erakordselt halb olla.

«Mõtlesin, et annan otsad! Kas seda tunnet saab tõesti tekitada üks viirus nimega gripp? Jah, saab!»

Roosalu tsiteerib sotsiaalmeedia postituses kunagist Eesti riigipead Lennart Merd, kes on öelnud, et sitt olukord pidavat olema meie tuleviku väetis. «Ma ei tea, mitmeteks aastateks need «mu põllud» nüüd väetatud said.»

Ta lisab, et lühidalt öelduna möödus tema aastavahetus Võrus asuvas Lõuna-Eesti haiglas, kus laulja eest hästi hoolitseti ja tehakse seda siiani. «Mu palatis on isegi telekas ja voodi käib puldist üles-alla. Hahaa! Moodne värk!»

Iroonilisel kombel esines ta kolm nädalat tagasi sama haigla töötajatele jõulupeol. «Lihtsalt parim publik, kes tantsisid esimesest loost kuni lõpuni välja. No vot ja siin ma nüüd olen! Ühed nii-öelda lahutavad meelt, teised jällegi ergutavad! Ütleme nii, et siia jõudes oli mul juba väikestviisi käpp sees.»

Artist kinnitab, et on saanud haiglavoodis mõelda, puhata ja taastuda. Enesetunne paraneb tal enda sõnul iga päevaga.

«Sõbrad, ärge alahinnake grippi! Ma ei õhuta vaktsineerima – see on iga inimese sügavalt isiklik otsus, aga pöörduge arsti poole enne, kui asi väga tõsiseks läheb. Eriti käib see tagasihoidlike eesti meeste kohta,» paneb Roosalu oma postituses kõigile südamele.

Tagasi üles