Politsei tuvastas õnnetuse põhjustaja sõiduki detailide põhjal

Tiit Loim
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Sündmuspaik Valgas J. Kuperjanovi tänaval teisel pool teed Valga gümnaasiumist.
Sündmuspaik Valgas J. Kuperjanovi tänaval teisel pool teed Valga gümnaasiumist. Foto: Arvo Meeks

Valga linna vahel ringi sõitnud juhtimisõiguseta noormees kaotas oma auto üle kontrolli ja põrutas otsa tänavavalgustuspostile. Vaid paar päeva enne avariid võimsa auto soetanud noorukil tuleb tekitatud kahju korvata.

Laupäeva, 5. jaanuari hommikul pärast kella 7 helistas tähelepanelik valgalane häirekeskusele ning andis teada Valga linnas Kuperjanovi tänaval Valga gümnaasiumi juures pikali rammitud tänavavalgustuspostist.

Valga politseijaoskonna vanemkomissar Kaimar Karm ütles, et õnnetuspaigal enam kedagi ei viibinud ning infole reageerinud politseipatrull asus laupäeva hommikul juhtunu üksikasju välja selgitama. Korrakaitsjad leidsid õnnetuspaigalt mitmeid sõiduki detaile, mis lähemal uurimisel kinnitasid politseinike kahtlust, et posti ramminud sõiduauto on arvatavalt varemgi linnapildis tähelepanu pälvinud BMW.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles