![Saatse kordoni piirivalvur Kevin ja tema uus paarimees Vico.](http://f7.pmo.ee/y40hV20zeLvUeLNN7ZmrHwd7mbc=/1442x0/filters:focal(30x113:1299x1227):format(webp)/nginx/o/2019/01/11/11707576t1hce63.jpg)
Saatse kordonis alustas tegutsemist belgia lambakoer Vico, kes saab seal vajaminevad oskused piiri valvamiseks.
Saatse kordonis alustas tegutsemist belgia lambakoer Vico, kes saab seal vajaminevad oskused piiri valvamiseks.
«Aasta algus tõi meile perelisa, kui Saatse kordoni piirivalvur Kevin sai uue paarimehe ja hoolealuse, belgia lambakoera Vico,» kirjutas Lõuna prefektuur oma Facebooki-lehel.
«Täna on Vico päevakavas mäng ja koerustükid, uute inimeste ja maailma avastamine ning nunnumeetri pidev põhja ajamine. Ka tema eesolev põnnipõli saab olema põnev ja tegus – juba mõne päeva pärast läheb Vico kooli, et saada vajaminevad oskused ja teadmised Eesti välispiiri valvamiseks,» seisis postituses.
Postituses lisati, et piirivalvur Kevin on uue pereliikme, paarimehe ja sõbra üle väga õnnelik.