Põlva spordikool võitis A-klassi meistrivõistluste avaetapi

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
A-klassi karikavõitjana jäi Põlva spordikooli meeskond ka meistrivõistluste 1. etapil alistamatuks. FOTO: Põlva Käsipalliklubi
A-klassi karikavõitjana jäi Põlva spordikooli meeskond ka meistrivõistluste 1. etapil alistamatuks. FOTO: Põlva Käsipalliklubi Foto: Põlva käsipalliklubi

Alanud aasta teisel nädalavahetusel panid noormehed sünniaastaga 2000 ja nooremad enda oskused proovile Eesti käsipalli meistrivõistlustel A-klassis. Põlva spordikool, kes alles eelmisel kuul tuli A-klassis karikavõitjaks, võitis ka meistrivõistluste 1. etapi täiseduga.

«Mängud ei kulgenud kergelt, iga võidu nimel tuli vaeva näha ning vastased ei võimaldanud kergeid väravaid,» tõdes treener Kalmer Musting. «Päris hästi toimis meil 7 : 6 rünnakuformatsioon.»

Alfred Timmo ja Mathias Rebane osalesid aasta alguses meeste rahvuskoondisega Poolas treeninglaagris ega olnud treeneri sõnul laagrist võistluseks taastunud. Lisaks sai Rebane löögi vastu jalga, mis takistas veel omakorda tema mängu. «Kuid raskustest hoolimata astusime suure sammu A-klassi meistritiitli suunas,» oli Kalmer Musting siiski rahul esimesel etapil saavutatuga.

A-klassi meistrivõistluste 1. etapil alistas Põlva spordikooli võistkond kõik vastased: Viljandi SK tulemusega 28 : 21, HC Kehra 33 : 25, SK Tapa/Tapa SK 24 : 23, Aruküla SK 24 : 21 ja HC Tallase 32 : 15.

Võistkonna resultatiivsemad mängijad olid Alfred Timmo kokku 31 väravaga ja Mathias Rebane kokku 25 väravaga. Rebane realiseeris edukalt ka kaheksa 7 meetri karistusviset.

Võidukas meeskonnas mängisid Nikita Ossimov, Taniel Sermat, Mathias Rebane, Kevin Klaus, Christofer Viilop, Kris-Norman Lavrikov, Ranar Pügi, Fred-Eric Kärblane, Jaanus Peeter Rüütli, Raimond-Eric Jaanus, Alfred Timmo ja Sander Nemvalts. Noormeeste treener on Kalmer Musting.

Pärast 1. etappi juhib meistrivõistlusi Põlva spordikool 10 punktiga SK Tapa/Tapa SK (6 punkti) ja Viljandi SK (5 punkti) ees.

Meistrivõistluste teine etapp toimub 29.–31. märtsil Põlvas.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles