Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Üritused 18.–25.01

Vabadussõja sündmuste meenutamiseks ehitatud soomusrong nr 7 "Wabadus".  FOTO: Sander Ilvest

Reede, 18. jaanuar

Obinitsa seltsimajas

kl 11 seto rahvarõivaraamatu teemapäev: kaatsad.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 18 Balti liiga meeste käsipallis: Serviti – ZTR Zaporozhye.

Tõrva valgustatud suusarajal

kl 18 Tõrva valla suusaseriaal.

Põlva muusikakoolis

kl 18 raamatu «Mees, kes tõi pealinna Põlvasse» esitlus.

Riidaja kultuurimajas

kl 19 Tõrva valla ringide pidu.

Vastseliina rahvamajas

kl 19 tantsuklubi tantsuõhtu.

Nõuni kultuurimajas

kl 19 Sulbi külateatri komöödia «Sina see oledki».

Vana-Koiola rahvamajas

kl 20 talvine tantsuõhtu.

Sangaste kultuurimajas

kl 20 pidu ansambliga Kruiis.

Veriora rahvamajas

kl 20 talvine tantsuõhtu.

Lasva rahvamajas

kl 20 tantsuõhtu.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Tehvandil

murdmaasuusatamise MK-etapp ja Lumevolle.

Laupäev, 19. jaanuar

Valga spordihallis

kl 10 Warrior Cup.

Väiksel Munamäel

kl 11 lumelauavõistlus Big Air EMV 2019.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 12.30 Eesti MV naiste käsipallis: AMV House / Põlva SK – HC Kehra.

Alle-Saija teatritalus

kl 16 kogupereetendus «Meile tuli Jonn».

Valga kultuurikeskuses

kl 17 Stuudio Joy talvekontsert «Avatud uksed».

Põlva kultuurikeskuses

kl 18.45 telekonkursi «Rahvalõõts 2018» finaalkontsert- otsesaade.

Otepää kultuurimajas

kl 19 meelelahutuslik bingoõhtu.

Kobelas Linda rahvamajas

kl 21 pidu ansambliga Termi­naator.

Tehvandil

murdmaasuusatamise MK-etapp ja Lumevolle.

Pühapäev, 20. jaanuar

Valga petangihallis

kl 10 Valgamaa petangivõistlus (triod).

Valga spordihallis

kl 10 Warrior Cup.

Värska kiigeplatsil

kl 11 ülemaailmne lumepäev: suusatamine, kelgutamine, lumeskulptuuride valmistamine.

Tõrvas Härma suusarajal

kl 12 talvematk.

Lüllemäe kultuurimajas

kl 13 Trio Titoks kontsert.

Räpina tuletõrjeühingu saalis

kl 13 pensionäride seltsi koos­viibimine.

Alle-Saija teatritalus

kl 16 kogupereetendus «Meile tuli Jonn».

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 16 Balti liiga meeste käsipallis: Serviti –SKA Minsk.

Põlva kultuurikeskuses

kl 17 klubi Kuukiir puhkeõhtu.

Tehvandil

murdmaasuusatamise MK-etapp.

Väikesel Munamäel ja Kuutsemäel

ülemaailmne lumepäev: suusatamine ja lumelauasõit.

Esmaspäev, 21. jaanuar

Antsla kultuurikeskuses

kl 13 kontsert, esineb Brassical.

Valgas Voorimehe pubis

kl 18 bridžiturniir.

Teisipäev, 22. jaanuar

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 20 tantsuõhtu.

Kolmapäev, 23. jaanuar

Valga Priimetsa koolis

kl 10 võrkpallilahingu Valgamaa etapp.

Tõrva gümnaasiumi spordisaalis

kl 15.30 siseorienteerumine.

Valga muusikakoolis

kl 18 Leedu akordionisti Tadas Motećiuse kontsert.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 19 Eesti MV meeste käsipallis: Serviti – HC Tallinn.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 19 Silvi Vraidi laulude õhtu, esinevad Põlva muusikakooli solistid.

Kiidjärve seltsimajas

kl 20 kontorikomöödia «Arenguvestlus».

Neljapäev, 24. jaanuar

Mooste kultuurimajas

kl 11 tervisehommik eakatele.

Valga kultuurikeskuses

kl 17 fotonäitus «Killukesi Ungarist» avamine.

Hargla maakultuurimajas

kl 18 mälumäng.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 vestlusõhtu «Mida mehed tegelikult tahavad?».

Reede, 25. jaanuar

Otepääl

kl 10 Põhjamaade noorte meistrivõistlused: kahevõistlus, suusahüpped, murdmaa­suusatamine.

Puka raudteejaamas

kl 11 avatud näitus soomus­rongis Wabadus.

Otepää kultuurimajas

kl 18 heategevuslik kontsert Valter Kulla mälestuseks.

Puiga rahvamajas

kl 18 pidu noortele.

Tõrva gümnaasiumi aulas

kl 19 mälumänguturniir.

Ahja kultuurimajas

kl 20 rahvalike seltskonnatantsude õhtu Väägvere külakapelliga.

Alle-Saija teatritalus

kl 20 etendus «Papa».

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Tagasi üles
Back