N, 23.03.2023

Galerii: Otepääl peeti Valter Kulla heategevuslikku mälestuskontserti

Siim Saavik
, reporter
Galerii: Otepääl peeti Valter Kulla heategevuslikku mälestuskontserti
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Otepää kultuurimajas peeti hiljuti meie seast lahkunud Valter Kulla heategevuslikku mälestuskontserti, mille korraldas poisi klassiõde.

Mälestuskontserdil esinesid Otepää gümnaasiumi õpilased Loore All ja Joosep Saul ning gümnaasiumi vilistlane Gertrud Aasaroht. Peaesineja oli konkursi «Noortebänd 2018» publiku lemmik Muster.

Iga inimene sai kontserdi pileti annetatud summa vastu. Summa suurus olenes sellest, kui palju inimene ise annetada soovis. Kokku koguti üle 2200 euro.

Mälestuskontserdil kogutud annetused lähevad Janno Puusepa fondile, mis  toetab selliseid inimesi, kellel on sama haigus, mis oli Valteril.

Valter Kuld oli Otepää gümnaasiumi 11.klassi õpilane, kes põdes haigust nimega tsüstiline fibroos ehk hingamiselundeid ja seedesüsteemi haarav haigus. 2017. aasta veebruaris siirdati talle uued kopsud. Valter oli esimene laps Eestis, kellele selline operatsioon tehti. 

Mullu viibis Valter neli kuud haiglas. Ta võitles vapralt lõpuni, kuid haigus sai temast võitu – eelmise aasta lõpus lahkus Valter meie seast.

Märksõnad
Tagasi üles