P, 27.11.2022

Valga linnas ja Pajus muudetakse liikluskorraldust

LEPM
Valga linnas ja Pajus muudetakse liikluskorraldust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Valga bussijaam.
Valga bussijaam. Foto: Arvo Meeks / LEPM

Seoses 31. jaanuaril Paju lahingu ja Valga vabastamise 100. aastapäeva ürituste toimumisega, on Valga linnas ja Paju monumendi lähistel muudetud liikluskorraldust, mille tulemusena on tavapärane liiklus häiritud.

Paju monumendi lähiümbruses Valga-Tartu Jõhvi maanteel rakendatakse kiirusepiirangut 50-70 km/h kella 10-st kuni 13.30-ni, nimetatud teelõigul on keelatud ka peatumine ja parkimine. Valga linnas raudteejaama ümbruses on liikluspiirang 30 km/h kella 10-st kuni 18-ni. Valga Vallavalitsus palub liiklejatel varuda kannatust ning järgida ajutisi liiklusmärke.

Seoses ürituste toimumisega Valga raudteejaamas ja selle lähiümbruses, väljuvad maakonnaliinide bussid Bussijaama peatusest  alates kella 12st-st kuni 18.00-ni järgnevalt:

Otepää, Tartu, Vilaski suunas liikuvad bussid väljuvad Jaama puiestee raudteejaama hoone poolsest linnaliini bussipeatusest;

Lüllemäe, Hargla, Tõrva suunas liikuvad bussid väljuvad Jaama puiesteel linna poole  suunduva sõidurea bussipeatusest. Peatused tähistatakse ajutiste peatuse märkidega.

Märksõnad
Tagasi üles