iDeal kampaania

Jäätmejaama töös tekkis paus

Jäätmejaam. Foto on illustratiivne.

FOTO: Arvo Meeks/Lõuna-Eesti Postimees

Otepää Jäätmejaama töös on 1. veebruarist ajutine paus. Elanikel palutakse pöörduda teistesse Valga maakonna jäätmejaamadesse.

Otepää vallavalitsus kuulutas eelmisel aastal välja riigihanke Otepää jäätmejaamale uuele operaatori leidmiseks. Hankele laekus üks pakkunus. Selle esitas Eesti Keskkonnateenused AS, kes ka senimaani oli sama teenust pakkunud.

Ettevõte saab küll teenuse pakkumisega jätkata, seoses hankega peab ta aga uuesti taotlema keskkonnaametist jäätmeluba. Loataotlus on juba sisse antud, ent selle menetlemine võtab pikemalt aega, seega tulebki Otepää Jäätmejaama töösse alates 1. veebruarist paus.

Ametlikult on keskkonnaametil aega jäätmeluba menetleda kuni kolm kuud, seni Otepää jäätmejaama jäätmeid viia ei saa. Eesti Keskkonnateenused ja Otepää Vallavalitsus loodavad, et nii pikalt siiski ei lähe ja jaam jätkab peagi oma tööd.

Vallavalitsus vabandab ebamugavuste pärast.

Valga maakonnas saab jäätmeid ära anda Valga valla jäätmejaamas Valgas Võru tänaval ja Helme ühisjäätmejaamas, mis asub Tõrva vallas, endise Härma karjääri maadel.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles