Galerii: Rahvasprint köitis Otepää ümbruses huvilisi

Laupäeval peeti Otepää ümbruses traditsioonilist autospordivõistlust «A1M Motorsport Otepää rahvasprint».

Sõideti talvepealinna lähedal üldiseks liikluseks suletud kõrvalteedel. Harrastajate võistlusrada koosnes kahest kiiruslõigust, mille kogupikkus oli 5,4 km ja mida läbiti kolmel korral.

Lisaks põhiklassidele olid stardis naisvõistlejad ja noorsportlased. Eraldi võistlusklassid olid sportautodele ja krosskartidele.

Võistlusrada oli täies ulatuses kaetud lume ja jääga ning võistlused toimusid vägagi talvistes oludes. «Otepää autospordi üritused on alati väga hinnatud ning talvine võidusõit on saanud toredaks traditsiooniks,» ütles Otepää rahvasprint 2019 võistluste juht Marko Koosa enne võistlust.

«Võistlused möödusid hästi ja kõik sujus plaanipäraselt. Sulailm tegi rajaolud keeruliseks ja lumehange sõitmisi tuli ette,» ütles Koosa pärast võistlust. «Tore oli näha palju pealtvaatajaid mõlemal kiiruskatsel.»

Ta märkis, et Otepää etapiga algas uus ja põnev A1M Motorsport karikasari rahvasportlastele, mille võitja saab peaauhinnaks võimaluse osaleda professionaalina A1M Motorsport meeskonna krosskardiga meistrivõistluste etapil. «Teadaolevalt ei ole varem üheski sarjas sellist atraktiivset auhinda olnud.»

«A1M Motorsport rahvasprindi» karikavõistluste järgmine etapp toimub 20. aprillil Tehvandi spordikeskuses.

 
Tagasi üles