Kolmapäeva öö toob kuni 13 külmakraadi

FOTO: Arvo Meeks/Lõuna-Eesti Postimees

Eeloleva nädala keskpaik toob lume- ja lörtsilisa ja valdavalt nullilähedasi õhutemperatuure ning vaid kolmapäeva öösel on paiguti oodata kuni 13 kraadi külma.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu teisipäeva pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi, lääne poolt alates hommikul sadu lakkab. Mandril puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, saartel loodetuul 6-11, puhanguti 15-18 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +1 kraadi. Teisipäeva päeval hakkab lääne poolt alates pilvisus hõrenema ning lume- ja lörtsisadu eemaldub itta. Puhub loodetuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 15-18 m/s. Õhtul tuul veidi nõrgeneb. Õhutemperatuur on -2 kuni +1 kraadi, õhtul läheb mõnevõrra külmemaks.

Kolmapäeva öösel on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub loodetuul 5-11, öö hakul saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Hommikuks nõrgeneb läänekaaretuul 3-9 m/s. Külma on 3-9, kohati kuni -13 kraadi, saarte rannikul on paiguti 0 kraadi. Kolmapäeva päeval hakkab lääne poolt alates pilvisus tihenema. Lume- ja lörtsisadu laieneb saartelt üle mandri, kuid juba õhtul sadu lakkab. Puhub läänekaaretuul 4-10, saartel puhanguti 14 m/s. Õhtul tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 0 kuni -4, saartel kuni +2 kraadi.

Neljapäeva öösel pilvisus hõreneb. Ilm on olulise sajuta. Puhub läänekaaretuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni -5, saarte rannikul kohati +1 kraadi. Neljapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub edelatuul 5-10, pärastlõunal rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +3 kraadi.

Tagasi üles