Serviti lõpetas põhiturniiri võidukalt

Päevapealt üheksa kuud pärast mulluse hooaja viimases finaalmängus saadud põlvevigastust naasis Serviti ridadesse Carl-Eric Uibo. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Meeste meistriliiga põhiturniiri viimane voor algas kolmapäeval ühe põneva ja teise ühepoolse kohtumisega.

Arukülas peetud kohtumises oli tiitlikaitsja Serviti koju jätnud viimastel nädalatel suurt koormust kandnud Kristjan Muuga, Eston Varuski, Henri Sillaste ja Indrek Neeme, ent rõõmustas käsipalliüldsust ka hea uudisega. Päevapealt üheksa kuud pärast mulluse hooaja viimases finaalmängus saadud põlvevigastust naasis Serviti ridadesse Carl-Eric Uibo.

Tasavägise alguse järel – ehkki kodumeeskond kordagi juhtima ei pääsenud – tegi Serviti 8: 1 spurdi ning juhtis pärast Stanislav Holodjuki tabamust 13. minutil 10: 3. Põlvalased kogusid küll mitmeid eemaldamisi, ent Aruküla/Audentest see ei aidanud. 18. minutil kasvatasid kaks Ülljo Pihuse väravat vahe kahekohaliseks, 14: 4.

Poolaja lõpp möödus jätkuvalt Serviti kontrolli all ning Henri Hiiend saatis täpse viskega meeskonnad puhkama seisul 18: 6.

Teisel pooltunnil jätkus põlvalaste domineerimine, kõik kaasas olnud 11 väljakumängijat said käe valgeks, teiste seas ka platsile naasnud Uibo.

Serviti sai 35: 20 võidu, täpseimana tabas Hendrik Varul kaheksa korda. Holodjuk, Sander Sarapuu, Raiko Rudissaar ja Anatoli Tšezlov lisasid neli väravat.