Galerii: Eriolümpia Eesti Ühendus tänas parimaid

Eriolümpia Eesti Ühendus tunnustas täna Valga kultuurikeskuses ühenduse liikmesasutuste parimaid mees- ja naissportlasi, nende juhendajaid, juhtkondade esindajaid ja koostööpartnereid. Tänati ka kõiki välisvõistlustel Eestit esindanud delegatsioone.

Iga liikmesasutus valis välja oma parima mees- ja naissportlase, asutusi oli tänuüritusel kokku 24.

«Traditsioonilisel Eriolümpia Eesti Ühenduse tänuüritusel teeme kokkuvõtted möödunud sportlikust  hooajast ja tunnustame parimaid sportlasi ja nende treenereid ning juhendajaid. Korraldame oma tänuüritusi Eesti erinevates piirkondades, seekord siis Valgas, et intellektipuutega inimeste tegevused oleks enam meie ühiskonnas nähtavad,» kommenteeris Eriolümpia Eesti Ühenduse juhatuse esimees Urmas Paju.

Eriolümpia on maailma suurim spordiorganisatsioon intellektipuudega inimestele, kuhu kuulub pea 5,2 miljonit sportlast 174 riigist. Eriolümpia on ühtlasi ka ülemaailmne sotsiaalne liikumine, mille eesmärgiks on aidata ühiskonnal teadvustada intellektipuudega inimeste võimekust ja väärikust. Eestis juhib eriolümpia tegevust Eriolümpia Eesti Ühendus. Organisatsioonil on 42 liikmesasutust ja Eriolümpia tegevuses osaleb ligi 2000 juhendatavat.

Tagasi üles