Galerii: Võru linn jagas tunnustusi

Tomi Saluveer
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Võru linn jagas reedel Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendatud vastuvõtul tunnustusi.  Võru linnavalitsuse konkursil "Võro liina tego 2018" hääletati eelmise aasta suurimaks teoks kunstmurukattega jalgpalliväljaku rajamine.

Võru kultuurimajas Kannel reede õhtul toimunud vastuvõtul-kontsertaktusel tunnustasid Võru linnavolikogu esimees Ülo Tulik ja linnapea Anti Allas konkursi käigus valitud silmapaistvamaid inimesi, asutusi ja organisatsioone.

Eelmise aasta sporditegelane on kohaliku jalgpalli ja jalgpalliväljaku ehituse eestvedaja Jaanus Vislapuu, aasta tegijad Võru skate-pargiga tihedalt seotud Verner Teder, Tanel Tolsting ja Arthur Eliste, aasta kultuuritegelane muusikakooli puhkpilliõpetaja Jose Antonio Page Ramirez, aasta tervishoiu­ ja sotsiaaltöö­taja töö­ ja tegevuskeskuse Mosaiik koordinaator Hele Plakso, aasta kultuuri­ ja haridusasutus Võru Kreutzwaldi Kool, aasta mittetulundusühing Võru Päevakeskuse Ühing, aasta ettevõte Private Project OÜ, aasta ettevõtja Meelis Raam, aasta heategija Mirjam Uibo, aasta toetaja Valio Eesti AS ning aasta noor Triin Hordo. Aasta eriauhinna hea koostööpartnerluse eest sai Kerli Tallo.

Aktusel anti üle ka linnapea vapimärgid, mille said staažikas muuseumitöötaja Aimi Hollo ning muusikaõpetaja Silja Otsar.

Samuti anti tunnustuskirjad üle kauaaegse eeskujuliku tegevuse eest linnaruumi korrashoiul. Tunnustuskirjad pälvisid Aavo Raja, Aasa Mölder, Helju Pilliroog ja Aime Ingver.

Märksõnad

Tagasi üles