Noore ettevõtja puittooted aitavad Valgamaa tuntust tõsta

Valga ettevõtja Kristjan Sepp viimistleb puust valmivat kikilipsu. Lipsudest sai tema veebipood alguse. Tema käel võib näha samuti poes müügil olevat puust käekella. 2 x erakogu

FOTO: Erakogu

Arula, Aakre ja Hummuli on toredad Valgamaa paigad, aga ühtlasi Valga noormehe Kristjan Sepa puidust kikilipsude nimed. Lõuna-Eesti loodusest inspiratsiooni saav ettevõtja hakkas valmistama ka ehteid ja muid aksessuaare ning loodab Valgamaa tuntusele kaasa aidata.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Sepa veebipoe Treefield toodetest enamik on kas puidust, puiduga seonduv või disainis looduslähedane. Metsandusharidusega mees saab innustust loodusest ning käib tihti metsas fotografeerimas. Ettevõtlust jõulukuuskede kasvatamise ja müügiga alustanuna lisas ta 2017. aastal müüki puidust kikilipsud. Nüüd leiab poest puust käekelli, puitraamiga päikeseprille, puitehteid, aksessuaare ja muud. Kokku üle 200 toote, millest vähemalt pool on mehe enda disainitud.

Kikilipsud ja kellad on nime saanud kodumaakonna paikade järgi. «Panin nimed selle järgi, et reklaamida Valgamaad. Võiks ju kohalikku elu edendada. Mõtlesin, et panen kikilipsudele ilma täpitähtedeta kohanimed ja käekelladele täpitähtedega. Siis näevad välismaa inimesed ka.»

Tagasi üles