Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Üritused 29. märts – 5. aprill

Kevadised veed. FOTO: Arvet Mägi

Reede, 29. märts

Obinitsa külakeskuses

kl 9 Setomaa toiduvaldkonna kokkusaamine ja ühiskokkamine.

Rõngu kultuurimajas

kl 19 Palupera mälumäng ja Valgamaa võistkondlik mälumäng.

Alle-Saija teatritalus

kl 19 krimipõnevik «Täpselt nagu roos».

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 Komöödiateatri etendus «Maria Callase meistriklass».

Võru pubis Tamula Vanake

kl 19 MTÜ Müüdud Naer etendus «Needid ja suhkruvatt».

Antsla kultuurikeskuses

kl 19 Vana Baskini Teatri etendus «Öökuninganna».

Misso rahvamajas

kl 19 Tsooru külateatri etendus «Poolikud patud».

Laupäev, 30. märts

Valgas Kungla tn väljakul

kl 9 FC Warriori kevadturniir.

Rõuge koolis

kl 9.30 Võrumaa robootikapäev.

Pokumaal

kl 10.30 loodussõbraliku metsanduse päev.

Põlva spordihoones

kl 11 Põlva karikavõistlused laskmises.

Haanja spordikeskuses

kl 11 Võrumaa suusasari.

Misso tehnikaspordikeskuses

kl 11 kestussõit mootorratastele, ATVdele ja quad’idele.

Nõuni kultuurimajas

kl 12 kohtumine selgeltnägijatega.

Otepää kultuurimajas

kl 12 üle-eestiline mälumäng.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 12 noortekonverents.

Tõrva kultuurimajas

kl 14 huumoripäev «Tilk tõrva».

Tsolgo rahvamajas

kl 18 külapillimeeste päev, rahvamuusikute kontsert ja simman ansambliga Siin Me Oleme.

Ihamaru külamajas

kl 18 esineb ansambel Paddy’s.

Võru pubis Tamula Vanake

kl 19 etendus «Needid ja suhkruvatt».

Tehvandi spordikeskuses

Eesti MV suusahüpetes ja kahevõistluses.

Pühapäev, 31. märts

Valgas Kungla tn väljakul

kl 9 FC Warriori kevadturniir.

Valga spordihallis

kl 10 Valga karikavõistlused lauatennises.

Ahja spordihoones

kl 10 turniir batuudihüpetes.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 11 Tõrva valla laste ja noorte laulupäev.

Valgjärve põhikooli võimlas

kl 11 Põlva- ja Võrumaa ühisliiga korvpallis.

Tõrva gümnaasiumi pargis

kl 12 matk «Otsi sõnu».

Lasva rahvamajas

kl 14 Pihkva tsirkuse etendus «Barrameo».

Himmaste külakeskuses

kl 15 kontorikomöödia «Arenguvestlus».

Mooste folgikojas

kl 17 «3 meest, naine ja kontsert».

Esmaspäev, 1. aprill

Veriora raudteejaamas

kl 10 soomusrongi Wabadus saabumise avaüritus.

Värska raamatukogus

kl 15 avatud väike keelepeksukohvik.

Otepää kultuurimajas

kl 18 Otepää linna 83. sünni-päevale pühendatud ball.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 vestlusõhtu «Mida mehed tegelikult tahavad?».

Teisipäev, 2. aprill

Värska muusikakoolis

kl 13.10 esineb klassikatähtede ansambel Trio Trifecta.

Põlva muusikakoolis

kl 18 esineb Trio Titoks.

Vastse-Kuuste raamatukogus

kl 19 loodusõhtu «Kahekõne kopraga».

Kolmapäev, 3. aprill

Võrumaa keskraamatukogus

kl 14 Contra lätikeelse luulekogu esitlus.

Räpina muusikakoolis

kl 18 akordionist Mikk Langeprooni kontsert.

Ähijärve külastuskeskuses

kl 18 loodusõhtu «Igaühe looduskaitse. Mis see on?».

Võru pubis Tamula Vanake

kl 19 etendus «Needid ja suhkruvatt».

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 Rakvere Teatri etendus «Verikambi».

Valga kultuurikeskuses

kl 20 Sander Õiguse püstijalakomöödia «Neljanda seina taga».

Neljapäev, 4. aprill

Värska raamatukogus

kl 10 kirjandushommik Markus Saksatammega.

Varstu koolis

kl 16 loometalgud «Vunki mano!».

Valga bowling’u-keskuses

kl 18 piljardi karikasari.

Võru pubis Tamula Vanake

kl 19 etendus «Needid ja suhkruvatt».

Mooste folgikojas

kl 19 Kaunimate Aastate Vennaskonna kontsert «Eurovisiooni kaunimad laulud».

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 Eesti Filharmoonia kammerkoori kontsert «Päikeselaulud».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 estraadikava «Ja mida teile, palun?».

Uue-Antsla rahvamajas

kl 19 krimipõnevik «Täpselt nagu roos».

Reede, 5. aprill

Lüllemäe raamatukogus

kl 10 ajalooline ülevaade Asutavast Kogust ja sinna valitud saadikutest.

Varstu koolis

kl 10 jätkuvad loometalgud «Vunki mano!».

Mägistel

kl 11.30 mälestustseremoonia Jaan Lattiku sünnikodu juures.

Valga põhikooli ujulas

kl 12 Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused ujumises.

Iigaste muuseumis

kl 12.30 mälestusplaadi ava- mine Karl August Baarsile.

Soorus

kl 13 mälestustseremoonia Artur Uibopuu sünnikodu lähistel.

Hargla maakultuurimajas

kl 16 Tsooru külateatri etendus «Poolikud patud».

Arula külas

kl 16 Asutava Kogu asutamise 100. aastapäev, Kaarel Partsile austusküünla süütamine.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 naiste öö mõnusa muusika ja tuntud inimestega, õhtut tüürib Tambet Tuisk.

Tõrva gümnaasiumis

kl 19 Tõrva mälumäng.

Räpina kultuurikeskuses

kl 19 huumoriõhtu «Naer on terviseks».

Kaika seltsimajas

kl 19 ansambel Puuluup ja minimuusikal «Mõisnik ja karjane».

Tõrva pubis Juudas

kl 20 esineb ansambel Vennaskond.

Lasva rahvamajas

kl 20 kohviõhtu ansambliga Vana Kallim.

Vastseliina rahvamajas

kl 20 tantsuklubi tantsuõhtu.

Tagasi üles
Back