Coop Põlva lõpetas vaheturniiri neljandana

Ka Tõnis Kase 8 väravat meeskonda võidule ei aidanud. FOTO: Helin Potter/Arhiiv
Ka Tõnis Kase 8 väravat meeskonda võidule ei aidanud. FOTO: Helin Potter/Arhiiv Foto: Helin Potter/arhiiv

Eesti meistriliiga vaheturniiri tugevama grupi viimases voorus pidi Coop Põlva tunnistama HC Tallinna paremust tulemusega 18: 32. Coop läheb play-off’is kokku Viljandi HC-ga.

«Mäng algas suhteliselt tasavägiselt, kuid esimese poolaja lõpul jäime juba kaotusseisu. Teise poolaja alguses tegime palju vigu ja vastane pääses eest ära. Mänguga ei saa üldse rahule jääda, ilmselt oli see meie hooaja üks halvimaid,» võttis meeskonna kapten Tõnis Kase kohtumise kokku.

Kindlasti jääb tema sõnul noorel meeskonnal vastupidavusest puudu, kuna mängu lõpuks on kõik omadega läbi. «Viljandi võitmiseks peame kindlasti juurde panema nii kaitses kui ka rünnakul.»

Väravaid viskas Tõnis Kase 8. Tõnu Jõks lisas neid 3, Marken Järv 2, Otto Karl Kont, Markel Veiko, Jaanus-Peeter Rüütli, Ranar Pügi ja Sander Nemvalts ühe.