iDeal kampaania

Üritused 5.–11. aprill

Järva-Jaani discgolf 

FOTO: Dmitri Kotjuh/Jarva Teataja /

Reede, 5. aprill

Lüllemäe raamatukogus

kl 10 ajalooline ülevaade Asutavast Kogust ja sinna valitud saadikutest.

Varstu koolis

kl 10 jätkuvad loometalgud «Vunki mano!».

Mägistel

kl 11.30 mälestustseremoonia Jaan Lattiku sünnikodu juures.

Valga põhikooli ujulas

kl 12 Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused ujumises.

Iigaste muuseumis

kl 12.30 mälestusplaadi avamine Karl August Baarsile.

Soorus

kl 13 mälestustseremoonia Artur Uibopuu sünnikodu lähistel.

Arula külas

kl 16 Asutava Kogu asutamise 100. aastapäev, Kaarel Partsile austusküünla süütamine.

Saverna külakeskuses

kl 18.30 mälumängu finaal.

Lasva–Kääpa kergliiklusteel

kl 18 teatejooks, kogunemine Kääpa laululaval.

Hargla maakultuurimajas

kl 19 Tsooru külateatri etendus «Poolikud patud».

Valga kultuurikeskuses

kl 19 naiste öö mõnusa muusika ja tuntud inimestega, õhtut tüürib Tambet Tuisk.

Tõrva gümnaasiumis

kl 19 Tõrva mälumäng.

Räpina kultuurikeskuses

kl 19 huumoriõhtu «Naer on terviseks».

Kaika seltsimajas

kl 19 ansambel Puuluup ning minimuusikal «Mõisnik ja karjane».

Tõrva pubis Juudas

kl 20 esineb ansambel Vennaskond.

Lasva rahvamajas

kl 20 kohviõhtu ansambliga Vana Kallim.

Vastseliina rahvamajas

kl 20 tantsuklubi tantsuõhtu.

Ahja kultuurimajas

kl 20 laulude õhtu, tantsuks mängib ansambel Kondor.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Laupäev, 6. aprill

Valgas Kungla tn väljakul

kl 9 Warriori kevadturniir.

Valga spordihallis

kl 10 spordiveteranide spordipäev.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 10 ja kl 16 tantsufestival Kuldne Karikas, Võru eelvoor.

Varstu koolis

kl 10 jätkuvad loometalgud «Vunki mano!»,

kl 14.30 lahenduste esitlemine.

Tsooru rahvamajas

kl 11 Võrumaa maateatrite päev.

Haanjas

kl 11 kelgukoeramatk, algus Suure Munamäe jalamil.

Soodoma külakeskuses

kl 12 lastehommik.

Põlva spordikeskuses

kl 12 Põlva- ja Võrumaa ühisliiga korvpallimängud.

Võrus Kubija kettagolfipargis

kl 12 Naiskodukaitse kettagolfipäev.

Valga kultuurikeskuses

kl 18 teatri KarDan vodevill «Häda hellast südamest» (vene keeles).

Antsla kultuurikeskuses

kl 18 MTÜ Kungla muusikal «Rokiajastu».

Nõuni kultuurimajas

kl 20 kevadpidu ansambliga Viiser.

Pühapäev, 7. aprill

Räpinas Tuletõrje väljakul

kl 9 kevadlaat.

Valgas Pedeli ääres

kl 11 kampaania «Anname au!» puhul Lillejooks 3–5-liikmelistele võistkondadele.

Valgas

kl 12 rahvamatk, start spordihalli ees.

Valga bowling’u-keskuses

kl 12 Valgamaa meistrivõistlused piljardis.

Tõrva kettagolfirajal

kl 12 Tõrva valla kettagolfi­võistlus.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 18 Norra meesansambli Lillebergkvartetten kontsert.

Võru pubis Tamula Vanake

kl 19 MTÜ Müüdud Naer etendus «Needid ja suhkruvatt».

Esmaspäev, 8. aprill

Valga Jaani kirikus

kl 10 Valga praostkonna sinodi jumalateenistus, laulab vokaalkvartett Norrast.

Põlva raudteejaamas

kl 11 soomusrongi Wabadus vastuvõtutseremoonia (rong on Põlvas 21. aprillini).

Räpina loomemajas

kl 13 Marja-Liisa Platsi näituse «Meri ja mets» avamine.

Hargla maakultuurimajas

kl 17 India õhtu.

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 Valga valla bridžiturniir (paarid).

Teisipäev, 9. aprill

Ahja kultuurimajas

kl 9.30 lasteteatri Nipitiri etendus «Tuline tants».

Valga kultuurikeskuses

kl 11 Viljandi laste- ja noorteteatri Reky lasteetendus «Sööbik ja Pisik».

Taevaskoja ristis

kl 15 Põlva orienteerumisteisipäevak.

Võrumaa keskraamatukogus

kl 17 mälumängutund.

Kanepis

kl 18 Kanepi valla külade kõnnisari.

Tsirguliina kooli võimlas

kl 18 Valgamaa meistrivõistlused meeste võrkpallis, pool­finaalid.

Põlva keskraamatukogus

kl 18 Aare Olander tutvustab oma raamatut «Põlvamaa kadunud vaated».

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 20 folklooriõhtu.

Kolmapäev, 10. aprill

Keeni põhikooli võimlas

kl 9 maakoolide karikavõistlused rahvastepallis.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 9.30 Põlvamaa koolinoorte võistlus Osavaim Korvpallur.

Räpina kultuurikeskuses

kl 11 Pihkva tsirkuse etendus «Barrameo».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 11 Viljandi laste- ja noorteteatri Reky etendus «Sööbik ja Pisik».

Põlva muusikakoolis

kl 19 Paul Neitsovi ja Tõnu Timmi plaadiesitluskontsert «Sul annan andeks kõik».

Neljapäev, 11. aprill

Valga kultuurikeskuses

kl 11 Liivimaa töö- ja karjäärimess.

Valga muuseumis

kl 17 loeng «Esiemade raseduse- ja sünnitarkused».

Valga bowling’u-keskuses

kl 18 piljardi karikasari.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 teatri Polygon ja Vana Baskini Teatri koostööetendus «Garaaž».

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles