Tanel Leok sai Itaalia MM-etapil 16. koha

Tanel Leokil tuli Itaalias võistelda raskel rajal.

Tanel Leokil tuli Itaalias võistelda raskel rajal.  Foto: Eesti motospordi föderatsioon

Motokrossi maailmameistrivõistlused jätkusid neljanda etapiga Itaalias Pietramurata rajal.

Enne võistlust sadas maha korralik vihm, mis muutis raja alguses väga mudaseks ja raskeks. Eestlastest sai Sõmerpalu motoklubi esindaja Tanel Leok MXGP klassis etapi kokkuvõttes 16. koha.

Kvalifikatsioonisõidus 19. koha saanud Leok võitles raskel rajal esimeses sõidus kohe punktisaajate seas ning ületas lõpujoone 15. kohal. Teine sõit kulges eestlasel sarnaselt esimesele ning sellest sõidust tuli 16. koht.