Politsei eest põgenenud tsiklimees peitis end sohu

Soisel alal esiti mootorratturit ei märgatud, kuid jalgsi ala kontrollides nägid politseinikud peagi samblatuttide alla peidetud mootorratast ja selle taga külitavat noormeest.

FOTO: Lõuna prefektuur

Pühapäeva õhtul kella 19.40 paiku märkas politsei Võrumaal Rõuge vallas numbrimärgita mootorratast, mille juht politseisõidukit nähes kohe kiirendama hakkas. Patrull järgnes mootorratturile, kuni see pages metsavaheteele ja sealt edasi soisemale alale.

Politseinikud tundsid kohalikke olusid ning hindasid, et mootorratturile autoga järgneda on tülikas, küll on aga mõistlik talle teiselt poolt sohu ootamatult vastu minna.

Soisel alal esiti mootorratturit ei märgatud, kuid jalgsi seda ala kontrollides nägid politseinikud peagi samblatuttide alla peidetud mootorratast ja selle taga külitavat noormeest. Ta peeti kontrollimiseks kinni ning ilmnes, et juht oli alkoholi tarvitanud.

Samuti oli mootorratas registreerimata ning kokkuvõttes saab karistuse määramisel raskendavaks asjaoluks ka tõik, et juht eiras politsei peatumismärguannet.

Tagasi üles