iDeal kampaania

Üritused 26. aprill – 2. mai

Kevadine karulauk. 

FOTO: Marianne Loorents

Reede, 26. aprill

Värskas Seto tsäimajas

kl 16 Heikki Leisi fotonäituse avamine.

Räpina kultuurikeskuses

kl 16.30 vanavanemate pidu.

Värska kultuurikeskuses

kl 18 «Värska tantsulaps 2019».

Ihamaru külamajas

kl 18 Toivo Sõmeri sooloprogramm «Haruldased pillid».

Võõpsu raamatukogus

kl 18 teemaõhtu «Võõpsu läbi aastakümnete».

Kanepi seltsimajas

kl 18 seltsimaja väliala kohviku-paviljoni pidulik avamine.

Põlva muusikakoolis

kl 18 kontsert, esineb Leedu 13-aastane akordionist Jonas Vozbutas.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 19 Eesti meistrivõistlused käsipallis, meeste poolfinaalmängud: Põlva Serviti – HC Tallinn.

Tõrva kultuurimajas

kl 19 ansambli Kirime plaadiesitluskontsert «Tempereeritud rahvalood».

Tõrva noortekeskuses

kl 19 piljarditurniir.

Sangaste kultuurimajas

kl 19 rahvusvahelise tantsupäeva tähistamine.

Leevi rahvamajas

kl 19 Tsooru külateatri etendus «Poolikud patud».

Vastseliina rahvamajas

kl 19 kontsert, esineb Baltic Sea Saxophone Quartet.

Mooste kultuurimajas

kl 19 tantsuõhtu ansambliga Kompvek.

Misso rahvamajas

kl 20 kevadpidu.

Uue-Antsla rahvamajas

kl 20 peoõhtu, esinevad Lasva meeskoor ja ansambel Parvepoisid.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Põlva kultuurikeskuse Undergroundis

kl 21 bluusipidu, esinevad Andres Roots, Peeter Piik, Les Wilson, Randal Randoja ja bänd Crybaby.

Laupäev, 27. aprill

Räpina sadamas

kl 8 avatud kalasadamate päev.

Sangastes

kl 9 Sangaste Valgete Teede rattaralli, start lossi juures.

Värska talumuuseumis

kl 11 lihavõtte programm.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 11 Eestimaa Spordiliidu Jõud käsipalli meistrivõistlused.

Kuigatsi külamajas

kl 11 kogukonna kokatund.

Rosma liikumisradadel

kl 11 Rosma jooks.

Kanepi seltsimajas

kl 11 Kanepi kihelkonna laste laulupäev.

Rõuge rahvamajas

kl 12 Kristiina Ehini ja Silver Sepa luule- ja muusikaõhtu «Aga armastusel on metsa­linnu süda».

Tõrvas

kl 12 matk «Otsi sõnu», algus kultuurimaja juures.

Puka kogukonnaköögis

kl 14 Aasia õhtu, reisimuljed.

Valga kultuurikeskuses

kl 15 ansambli Oduvantšiki kevadkontsert.

Alle-Saija teatritalus

kl 18 monoetendus «Õpetaja Instagramist».

Haanjas Suure Muna kohvikus

kl 18 kontsert, lemmiklaulud Eesti ja Vene filmidest.

Saabolda külas Toomemäe talus

kl 19 kodukontsert, esinevad Evelin Samuel-Randvere ja Johan Randvere.

Pühapäev, 28. aprill

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 10 Eestimaa Spordiliidu Jõud käsipalli meistrivõistlused.

Valga põhikooli võimlas

kl 10 Valgamaa võrkpalli meistrivõistlused (naiskonnad), finaalmängud.

Loosi mõisas

kl 10 Loosi küla laat.

Tehvandil

kl 10.20 jalgrattavõistlus Otepää GP.

Tõrvas vallas

kl 11 rattamatk, kontrollpunkt Pikasilla puhkealal.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 11 valge pühapäeva kontsert, esineb Tartu Pauluse kogu­duse kammerkoor.

Verioramõisa külas

kl 12 Käsitööaida avamispidu.

Kõo rahvamaja õuel

kl 16 volbriöö pidu.

Esmaspäev, 29. aprill

Tehvandi staadionil

kl 15 volbriöö teatejooks.

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 Valga valla võistkondlik bridžiturniir.

Otepää spordihoones

kl 18 rahvusvahelise tantsu­päeva tähistamine, esinevad kohalikud tantsurühmad.

Antsla kultuurikeskuses

kl 18 rahvusvahelise tantsu­päeva tähistamine,

kl 18.30 pärimusringi ja pilliklubi kevadkontsert.

Tobrova külas

kl 18 Tobrova kirmas.

Valga keskväljakul

kl 18.25 tantsupäeva ühis­tantsimine.

Tõrva keskväljakul

kl 18.30 rahvusvahelise tantsupäeva tähistamine, esinevad Tõrva valla tantsurühmad.

Tehvandil

algab koolinoorte MM orienteerumises (kuni 5. maini).

Teisipäev, 30. aprill

Mõniste talurahvamuuseumis

kl 10 nõiapäev.

Kiidjärvel

kl 15 Põlvamaa orienteerumisteisipäevak.

Mõniste rahvamaja õues

kl 18 nõidade õhtu.

Ihamarus Viia-Jaani labürinditalus

kl 18.30 volbriöö sütelkõnd.

Tsirguliina rahvamajas

kl 19 rahvatantsurühma Midrilinnud 25. tegevusaastat tähistav kontsert ja sünnipäevapidu (kutsetega).

Värska sanatooriumi rannas

kl 20 rahvalik kevadpidu.

Ala rahvamajas

kl 21 volbripidu «Hellad velled».

Rogosi mõisas

volbriöö aaretejaht.

Kolmapäev, 1. mai

Rosma krossirajal

kl 11 rahvusvaheline motokross.

Võrus Kesklinna pargis

kl 11 rattapäev.

Valgas Tambre terviserajal

kl 12 «Airsofti lahing».

Otepää kultuurimajas

kl 16 Arula küla 600. aasta­päevale pühendatud kontsert, esinevad Tõnis Mägi ja Riivo Jõgi kvintett.

Neljapäev, 2. mai

Mõniste talurahvamuuseumis

kl 10 kemmergupäev.

Räpina muusikakoolis

kl 18 Prantsuse ansambli À Song Oût kontsert.

Valga bowling’u-keskuses

kl 18 piljardi karikasari.

Antsla kultuurikeskuses

kl 19 ansambli Naised Köögis plaadiesitluskontsert «Igavesti heitlike tunnete tango».

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles