OTSUSTATUD: Valga vald ostab Jaanikese motokompleksi (1)

Lõuna-Eesti Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Jaanikese motokeskus rajati 1960. aastal.
Jaanikese motokeskus rajati 1960. aastal. Foto: Jaanikese Motokompleks

Valga vallavolikogu otsustas reedel 19 poolthäälega osta 240 000 euro eest Jaanikese motokompleksi ning läbi viia ideekorje kompleksi edasise saatuse otsustamiseks.

Jaanikese ostu eelnõud volikogus kaitsnud Ivar Undi sõnul on ideekorje läbiviimisel vajalik kaasata kõiki asjast huvitatud osapooli, et kujundada välja arvamus motokompleksi tuleviku küsimuses.

Vallavanem Margus Lepik kinnitas, et eesmärk on kaasata eksperte ja erinevaid motohuvilisi, et koguda ühiselt parimad mõtted ja lahendused.

Volikogu tegi eelnõud heaks kiites vallavalitsusele ülesandeks moodustada töörühm, kuhu kaasataks vallavolikogu liikmed ja huvigruppide esindajad ning koheselt asuda teostama avalikku ideekorjet, mille tulemusi esitletakse volikogule tänavu sügisel. Seni võtab kompleksi haldamise enda peale SA Valga Sport.

Jaanikese kompleks rajati 1960. aastal ning oli populaarne motospordi keskus. Viimased viis aastat on kompleks olnud suuresti kasutuseta.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles