Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Serviti asus poolfinaalide seeriat juhtima

Võitluslikkust oli kohtumises piisavalt. FOTO: Helin Potter FOTO: Helin Potter

Käsipalli meistrivõistluste poolfinaalseeria kahe Põlva meeskonna – Serviti ja Coopi – vahel algas Serviti võiduga 36: 22. Seeriat mängitakse ühe meeskonna kolme võiduni.

«Coop pidas 1. poolaja kenasti vastu. Viieväravaline kaotus poolajaks oli täiesti ok. Christofer Viilop mängis väravas hästi ja tehnilist praaki oli mängus vähe,» analüüsis Coop Põlvat juhendanud Kalmer Musting esimest poolfinaalkohtumist.

Teisel poolajal andis aga tema sõnul Coopi meestel tunda väsimus. «Servitil on võimalik eri mängijaid rotatsiooniga platsile tuua ja mängus erinevaid käike leida, Coopi pink seda sellisel tasemel ei võimalda. Mängus ei olnud ka tavapärast pinget ja kui teisel poolajal oli vahe juba kümme väravat, läks mäng kohati treeninguks,» lisas Musting.

Põlva Serviti eest viskasid mehed väravaid järgmiselt: Alfred Timmo ja Sander Sarapuu 6, Henri Sillaste ja Stanislav Kholodiuk 5, Hendrik Varul 3, Martin Grištšuk, Mathias Rebane, Raiko Rudissaar, Ülljo Pihus ja Carl-Eric Uibo 2 ning Henri Hiiend 1.

Coop Põlva eest panustasid Tõnis Kase ja Otto Karl Kont viie, Priit Jõks nelja, Andreas Rikken ja Markel Veiko kolme Tõnu Jõks kahe tabamusega.

Poolfinaali esimese kohtumises visatud väravatega tõusis Tõnis Kase meistriliigas hooaja resultatiivseimaks mängijaks, kokku on ta sedapuhku visanud 153 väravat.

Poolfinaali teine kohtumine Coop Põlva ja Põlva Serviti vahel toimub 30. aprillil Mesikäpa hallis.

Tagasi üles
Back