iDeal kampaania

Lõkked andsid päästjatele tööd

Antsla vallas Kassi külas põletati ohutusnõuetele ja jäätmekäitluseeskirjadele mittevastavalt lõkkes heinapalle ja puuprahti. Päästeamet

FOTO: Päästeamet

Reedel kella 8 paiku õhtul põletati Antsla vallas Kassi külas ohutusnõuetele ja jäätmekäitluseeskirjadele mittevastavalt lõkkes heinapalle ja puuprahti. Lõkkease oli piiramata ning selle tule ümbrusele takistamata. Samuti ei ole lubatud lõkke kasutamine põhust ja ehitusjäätmetest vabanemise eesmärgil. Päästjad kustutasid lõkke.

Kella 21.20 ajal käisid päästjad aga samas vallas Pihleni külas kustutamas ohutusnõuetele mittevastavat lõket.

Laupäeval kell 15.34 teatati häirekeskusele, et Otepää vallas Restu külas põleb kulu ja põleng ohustab maja. Päästjad selgitasid välja, et kulu süttis 79aastase mehe süüdatud väiksest lõkkest. Põleng kustutati Sangaste vabatahtlike abiga. Tulekahju ulatus 0,3 hektarile.

Kella 15.54 ajal süttis aga Põlva vallas Valgesoo külas lõkkest kulu. Lõkkepõletaja sai tule kastmisvooliku abil paari meetri kaugusel enne hooneid pidama.

Pühapäeval kella 22.50 ajal sai aga häirekeskus teate, et Räpina vallas Väike-Veerksu külas põleb lausleegis aiamaja. Hoone hävis tulekahjus. Päästjad kustutasid rajatise jäänused.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles